Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engednéd-e, hogy a gyermekedne...

Engednéd-e, hogy a gyermekednek egy önmagát nőnek gondoló nőnek öltözött férfi tartson szexuális felvilágosítást?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 01:12
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
90 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Pszichiáterek már évekkel ezelőtt megállapították, hogy olyan nincs, hogy egy férfi "nőnek gondolja magát". Nemi diszfória, transzneműség létezik. Amire a gyógyszerezés és a pszichoterápia nem ad "gyógymódot", ugyanis ez nem egy betegség, hanem egy állapot, amin a nemi átmenet javításával, nemi korrigáló műtéttel lehet segíteni.
2021. aug. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondoltam.
2021. aug. 21. 01:22
 3/36 anonim ***** válasza:
21%
1 : Hiányosak az ismereteid. Vannak genderfluidok, akik random nőnek máskor férfinak gondolják magukat. Meg sem lehet állapítani mikor hazudnak
2021. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy engedném.
2021. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Egy olyen emberre gondoltam, aki férfinak született, de később rájött, hogy nőnek érzi magát. Nem akarok provokálni senkit.
2021. aug. 21. 01:26
 6/36 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező. Egy transz nem férfinak születik, hanem már akkor is nő. Nőnek születik egy férfi testbe.
2021. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%

Aki genderfluid, annak nincs baja a biológiai nemével, aki transznemű, annak pedig igen.

Aki transznemű, az nőként definiálja magát minden téren. A genderfluid meg nem azt gondolja magáról, hogy néha férfi, néha nő, hanem egyszer férfias, máskor nőies dolgokkal tud azonosulni. A genderfluid a társadalmi nemre vonatkozik, nem a biológiai nemre. Ha a társadalom nem társítana tulajdonságokat és érdeklődési köröket és életpályára vonatkozó elvárásokat a nemekhez, - a nő sminkelhet, szeret főzni és kecses, a férfi versengő, gyakorlatias és izmos - akkor nem lenne szükség ilyen átmenet identitásokra. Bár azt én is úgy gondolom, hogy átmenet identitások helyett jobb lenne egy az egyben kikukázni azt a hülyeséget, hogy valakinek a céljait, készségeit és a személyiségét az vezérli, ami a lába között van.

2021. aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Egy olyen emberre gondoltam, aki férfi nemi szervvel született, de később rájött, hogy nőnek érzi magát.
2021. aug. 21. 01:34
 9/36 anonim ***** válasza:
65%

A transz már nőnek születik egy férfi testbe, ezért hogy kiélje magát átoperáló műtét kell, mert kukival nem képes nőként élni. Érted már?


A genderfluid olyan értelmű is, hogy egyik nap férfi másik nő. Nem is lehet mérőműszerekkel megállapítani, hogy melyik nemű mert hol ez hol az

2021. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%

"Egy olyen emberre gondoltam, aki férfi nemi szervvel született, de később rájött, hogy nőnek érzi magát."


Ilyen nincsen. Az nőnek születik. A lelke finom nőies. Ettől még férfi testbe születik, farka van. Meg kell operálni, hogy nőként éljen, mert ő születésétől fogva nő volt

2021. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!