Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A parlament önmagát lőtte lábon?

A parlament önmagát lőtte lábon?

Figyelt kérdés
Orbán már arról beszél h visszaadhatjak a parlamentnek a felhatalmazást.

2020. máj. 15. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, hogy visszaadja, de akkor mire fel kérte?

1. Húsvétkor nem mert kijárási korlátozást szigorítani országszerte, inkább átadta a polgiknak.

2. Budapestet nem meri feloldani, inkább átadta a lehetőséget a polgiknak.


Elég beszari, nem?

2020. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nincs szukseguk a rendkivuli felhatalmazasra, valojaban eddig sem azert volt amiert sokan gondoljak ... 2/3-al amugy is azt csinalnak amit akarnak.


Azert adjak vissza a jogokat, hogy hibazzanak az onkormanyzatok es ezert lehessen oket kesobb cseszegetni. Mindig bejonnek a csobe, semmibol nem tanulnak.

2020. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Visszaadja, de előtte egy kis unga-bunga.
2020. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Szóval csak mert Orbán nem csinált államcsínyt, ezért már örülnünk kellene? Sokkal tisztább sor lett volna, ha belemegy abba, hogy ne határozatlan idejű legyen a vészhelyzet, hanem 2-4 hetente meg kelljen hosszabbítania a parlamentnek.

Hogy az emberek több mint felének semmi bizalma nincs már a Fidesz, akarom mondani Fidesz-kdnp, vagyis izé "Magyarország kormánya" iránt, azt csak magunknak köszönhetik. Lásd pl.: migrációs vészhelyzet, amit évek óta nem oldottak fel, függetlenül attól, hogy volt-e migráns a határnál, vagy sem.

2020. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a baj?

Pár hete, hogy megadta, egy olyan helyzetben, amikor semmit nem lehetett tudni arról, hogy elszabadul-e a dolog, úgy, mint más országokban?

Több képből is úgy tűnik, hogy nem.

Akkor meg nincs szükség a rendeleti kormányzásra.

Ennyi. Nekem elég kerek.

2020. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
#4. 1. nem szűnt meg a migrációs vészhelyzet. 2. ha egy pillanatra megszűnik akkor te mint kormányfő odamész és lebontatod mert tegnap nem jött migráns? tudod te hogy mennyi az a kerités?
2020. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

#6 Tipikus agy mosott m1-es szintű válasz. Ja bocs, a Soros! Brüsszel! stb. kimaradt.

Hol írtam egy szóval is, hogy "boncccsák el a kerítést, aztat el!"?

Migrációs vészhelyzet fenntartása lényeges számú migráns nélkül pont olyan, mintha a járvány miatti vészhelyzetet tartanák fenn addig, amíg már hónapok óta nincs egy új fertőzött sem. Emiatt írtam ezt példának arra, hogy miért nem bízott az emberek nem elhanyagolható része a fidesz szavában, hogy "cserkész becsszó, feloldjuk a vészhelyzetet ha már nem lesz rá szükség".

2020. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
#7. nem értem hogy miért zavar téged hogy a járvány megszüntetése végett korlátozásokat vezet be és amíg szükség van rá nem oldja föl. bocs hogy nem értem meg a reál gondolkozásommal a balos hülyességeidet
2020. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

#8. "nem értem hogy miért zavar téged hogy a járvány megszüntetése végett korlátozásokat vezet be és amíg szükség van rá nem oldja föl."

Hol írtam olyat, hogy a korlátozásokkal lett volna bajom? Csak a cserkész becsszó majd jónak látjuk feloldjuknál lett volna millió egy kevésbé visszatetsző megoldás.

"bocs hogy nem értem meg a reál gondolkozásommal a balos hülyességeidet"

Na igen, erről a kétbites gondolkodásról beszéltem amikor m1-et írtam, aki kritizálni meri a nagy vezír valamely lépését, az balos, libsi, hazaáruló stb. A magasztos reál gondolkodásoddal már 2-3 mondat értő végig olvasása sem megy, így aztán rendes saját gondolatokból alkotott válasz helyett csak öklendezed vissza az m1-ből jövő propagandát pl. kerítés bontás.

Csak hogy szemléltessem a reál gondolkozásodat, amit eddigiekben elkövettél:

Bírálja a fidesz-t, tehát akkor balos libsi, azaz akkor Soros ügynők, azaz akkor elbontaná a kerítést...

2020. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
és én hol mindtam hogy soros ügynök :)
2020. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!