Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megadjátok gyermeketek adatait...

Ignis Subdialis kérdése:

Megadjátok gyermeketek adatait kedvezményekért, ajándékokért vagy nyereményjátékban részvételhez?

Figyelt kérdés
Vannak üzletek, ahol már magzatkorban regisztrálni lehet a babát kedvezményekért, de a születéskor a kórházban is felajánlhatnak ajándékcsomagokat a gyerek adataiért, onnantól meg korlátlan mértékben vadásznak a cégek ezekre, mindenféle jutalommal kecsegtetve...

2021. aug. 23. 19:46
A kérdező szavazást indított:
A legkisebb "nyereségért" is bármilyen adatát megadom a gyermekemnek.
Csak nagyobb értékű "jutalmakért" adom meg a gyermekem adatait.
Egyáltalán nem adok ki semmilyen adatot a gyermekemről.
Legfeljebb két adatot vagyok hajlandó megadni, ha többet kérnek, inkább lemondok a nyereségről.
Egyéb (lásd hozzászólásban)
59 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ mihez. Sokmindent nem tudnak amúgy kezdeni vele
2021. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem adatait sehol nem kell megadni, max a keresztnevét és / vagy a születési évet, de ezeket sem ellenőrzi senki, akármit beírhatnék. A saját adataimat úgy ahogy megadom ha arról van szó, de többnyire ha pl felhívnak telefonon akkor letagadom, hogy az vagyok akit keresnek, e-mailekről pedig azonnal leiratkozom stb. Olyanokra ahol túlzottan személyes, privát adatokat kell megadnom nem regisztrálok, annyira semmire nincs szükségem, hogy ilyeneket kiadjak akárkinek.
2021. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ. Pl biztosítónktól gyerekszületésért kaptunk egy nagyobb pénzösszeget, és nekik volt saját GDPR nyilatkozatuk is.


A különböző felkapaszkodó webshopok 2db ingyen pelenkájáért vagy 5 ml "sosem használom majd kencéjéért" el se olvasom a feltételeket, mert nem érdekel.

2021. aug. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Amite te gondolsz arra igen...

Semmi érdemleges nem volt.. kamu telefonszàmot adtam meg


Amúgy nem..face-re sem teszek képeket

2021. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Én a szomszéd néni teloszamat szoktam megadni vagy a főnökömét. Gyerek adatainak meg fiktív adatokat. Sajátot /valósat sosem. Nem fogom megérteni, hogy valaki 1 cumiert, 3 termekmintaert meg fél kiló szórólapért miért adja meg az adatait.
2021. okt. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kórházi csomag is csak az adathalászatrol szólt. Amikor én szültem, a csomagban csak Domestos volt teljes méretű termék, a többi kiskanalnyi termekminta és egy valag szórólap. Nem értette a nővér, miért nem akarom a csudijo ajándékokert cserébe kiadni az adatokat.
2021. okt. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a Rossmann kártyára gondolsz..ott akár fiktív nevet is megadhatsz,senki nem fogja megkérdezni,hogy a baba kedvezménnyel vásárolt baba cuccot annak a babának veszed-e akit beírtál és neki az adatai valósak-e..

Mivel kedvezmények jóformán csak arra vannak,kuponokat meg amúgy is kapsz baba adatok nélkül a kutyát se fogja érdekelni,hogy a baba megadott adatai valósak-e vagy sem.(tajt meg ilyeneket pl nem kérnek és nem is kérhetnek.)

2022. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!