Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki levágatta a haját, tényleg...

Aki levágatta a haját, tényleg kopasz babája lett?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó. Hát nem jutott eszedbe kontaktlencsét felvenni aznap??
2021. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Eleve a babának nem haja van, hanem szőre. Sörénye, mint a lónak.

Ez rendszerint kihullik, és utána nő ki a haja... majd valamikor. Közben tényleg lehet kopasz. Kisbabánál ez nem akkora probléma.

Ugye attól is függ, hogy van-e egy kis koraszülés vagy túlhordás.


De ilyen szörnyű babonát még tényleg nem hallottam.

Viszont hallottam már durvábbat is, csak az a szülésre vonatkozott. Hogy mi mindent bedugtak régen szerencsétlen nőnek, hogy előcsalogassák a gyereket...

2021. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet a babona alapja, hogy sokan levágatták a hajukat és kopasz lett a baba is. Majd összekapcsolták a két dolgot és elterjedt, csak azt nem vették figyelembe, ha az anyuka nem vágatja le a haját a baba akkor is kopaszon születik. :)


Valóságban nincs ok-okazati összefüggés.

2021. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Istenem....🤣🤣🤣🤣😳
2021. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%
Én olvastam, hogy ha macskát vagy kutyát simogatsz szőrös lesz a tenyere. Na vágasd le a hajad és hazafele kapj el egy macskát és dörzsöld meg vele a fejed, ennyi.
2021. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét gyerekem hosszú hajjal született. Ha szülés előtti napon levágattam volna a hajam, akkor az a rengeteg (baba)haj úszkált volna a magzatvízben? Vagy Ilyenkor az felszívódik?
2021. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a humor kategóriába kellett volna írni... 😂😂😂😂
2021. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!