Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fajta krémmel próbáltál...

Milyen fajta krémmel próbáltál védekezni a striák ellen? Használt valamennyire?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bio-Oilt használtam napi 2x, de csupa csík lettem.
2021. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Jó olajosat, zsírosat válassz, kend rendszeresen, aztán a többi már nem rajtad múlik
2021. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ziaja krémet használtam, halottnak a csók
2021. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Sima test ápolóval kentem csak a hasam, 1 csík se lett, ellenben a combom borzasztóan néz ki azóta is
2021. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb 50 ezer ft-ot költöttem krémekre... vichy, bio oil, dm, avon...

Szülőszobába menet még 1db csíkom sem volt. Szülésnél viszont szanaszét repedtem

2021. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Bio oil + shea vaj keverve jó vastagon és nem lett egy csík se.


Elsőnél lett pár,akkor nem ezt használtam,így úgy gondolom van köze hozzá a krémeknek.

2021. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bio-oil! Egyelőre jónak tűnik!
2021. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnél sima Rossmann-os, kismamáknak való olajat vettem. Egy csíkom sem lett, igaz, a pocakom sem volt nagy.


Most, a másodiknál, még vissza van 2,5 hónap a végéig, de már most sokkal nagyobb a pocakom, mint az elsővel a végefelé. Ugyanúgy megvettem ugyanazt az olajat, mint az elsőnél + más miatt voltam bőrgyógyásznál, aki adott receptet valami hiper-szuper hidratáló krémre, amit patikában kevernek ki. Most ezt a kettőt használom felváltva, reggel, este. Eddig nincs csík.

2021. aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Terhesség kezdete óta kentem napi 2x,mind 2 terhessegenel.

Fürdés után, míg vizes voltam Johnson & Johnson baba olajjal kentem, ami így jobban magába zárja a nedvesseget. Rózsaszín kupapkja volt.

Utána rakentem a dm kismama olajat, és erre a brendonban lehet kapni kismama krémet. Nem lett stria.

2021. aug. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 28. 08:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!