Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb vatera vagy a...

Melyik a jobb vatera vagy a tesz-vesz? Babás cuccokat szeretnék eladni melyik oldal a jobb? Vagy van más is? Ezek az eladások után kell adóznom vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Vaterát sokkal többen nézik, a teszvesz meg olcsóbb...

Én a vaterát preferálom. 6%-ot kell kifizetni nekik illetve ezen kívül feltöltési díjat.

2010. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régen a vaterán voltak a jobb minőségű ruhák, én szinte mindig ott vásároltam. Éppen most néztem végig a kínálatot (szinte az egész délelőttöm ráment), de délután azt hiszem inkább elmegyek a minimanóba bevásárolni, mert a felhozatal most elég siralmas mindkét helyen.
2010. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
TESZ-VESZ.Szerintem nagyobb a kinálat,és olcsobb.Én adok itt is ott is,de a teszvesz a favorit:-)
2010. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg inkább vaterás vagyok...néha tesz-vesz-ezek is, de nekem a vatera tűnt eddig olcsóbbnak. De mindkét oldalt sokan nézik.
2010. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én vásárolni szoktam, inkább tesz-veszen. szerintem olcsóbb, és nekem a vatera folyton lefagyasztja a gépemet:( mondjuk ez utóbbi az én nyűgöm, de akkor is.
2010. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!