Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babavàrò hitelnèl a 3 èv...

Babavàrò hitelnèl a 3 èv biztosìtott időbe a gyes/gyed idejèt is beleszàmoljàk?

Figyelt kérdés
Nekem ìgy van meg a 3 èv megszakìtatlan munkaviszony/TB , a fèrjembek 30 napnàl több szünet van a 2 munkaviszony közt. Ìgy megkapjik a babavàrò hiyelt?
2021. aug. 28. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2021. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van alatta munkaviszony, (ahonnan eljöttél dolgozni, ahol a csedet/gyedet igényelted), akkor igen.


Ha passziv alapon kapod, tehát megigénylés után felmondtál/megszűnt a cég stb... akkor viszont nem számít bele.

2021. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bele,nekem is így van meg 6 év.

Nálunk férjemnek mint időközben kiderült a cége szart akkor bejelenteni mikor ígérte napiról rendesre így 2 hónap hiányzott.

Helyette az én tb jogviszonyomat nézték, de férjem az elsődleges a szerződésben.

2021. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, koszonom, hogy irtatok.
2021. aug. 28. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!