Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik a legjobban?

Melyik név tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Arian
Ében
Marcell
Miron
Martin
Kornél
Alex
88 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Marcell
2021. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak a Marcell
2021. aug. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem
2021. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül számomra a Kornél.

Az első kettő nekem erős áthallás mástól. - aki tudja, úgy is tudja. Bár ezzel nem lenne semmi gond, de mivel egymás után, ennyire konkrétan leírtad, számomra így másolás szintű, mert ritka nevek. Ha csak az egyik lett volna itt, nem tűnt volna fel, hogy honnan tetszhetett meg, ha valóban megtetszett.

Bocsánat a kisregény miatt. A lényeg, hogy olyat válassz(atok), ami szívből jövő, és valóban el tudod/tudjátok képzelni, hogy egy életen át ezt a nevet mondod ki. Ne kapkodd el a döntést, ez szerintem fontos.

2021. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Marcell,Kornél.
2021. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Alexet jelöltem be, de ezek közül egyik se tetszik igazán.
2021. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Oke, hanyszor fogjátok meg torolni a kommentem? Semmi rosszat nem írok. Utoljara írom le, hogy az elso ketton kivul nekem mind tetszik. A legjobban a Kornel es Marcell.
2021. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az Alex nagyon aranyos név, de a Kornél komolyabb, én a helyedbe a kettő közül döntenék.
2021. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!