Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akar pelust cserélni?

Nem akar pelust cserélni?

Figyelt kérdés

Van itt olyan anyuka akinek nem akart a párja pelust cserélni?

Nekem párom mindenki hangoztatja hogy ő biztos nem....

Pelenkafobias meg ilyeneket kitalál.

Szerintetek ez mennyire oké vagy korrekt egy apukatol?


2021. szept. 2. 04:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
38%
Az én férjemnek csak a kakis pelussal van baja. Na azt elkerüli ,olyankor a kezembe nyomja a picit ,hogy bekakilt cseréld ki a pelust.
2021. szept. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire nem korrekt.
2021. szept. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
1es és ez szerinted mennyire oké? El fogadod vagy volt belőle vita?
2021. szept. 2. 05:36
 4/45 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem oké.

Most a legszörnyűbb eshetőséget veszem a lényeg miatt. Mi lenne akkor, ha egy ilyen férj bármi oknál fogva egyedül maradna a gyerekkel? Akkor azért menne, mivel kénytelen lenne kicserélni, bármi lapul a pelusban...

Ez nem pelenkafóbia, csak kényesség/hiszti/lustaság. "Mer' neked úgyis meg kell csinálni, mer' te vagy a'anyja."

2021. szept. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk nem ok, de ha nektek jó így, akkor sincs gond. Lehet, hogy majdninkább többet, altat vagy etet.
2021. szept. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
73%
Egy ilyen palinak nem is értem minek gyerek..ha egyedül kéne gondoskodjon róla akkor mit csinálna? Otthagyná szaros pelenkában a gyereket mert hogy fuj szaros és ő nem cserél szaros pelenkát?
2021. szept. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
82%
Én párom ilyet csak gondolna is képen röhögném úgy, hogy a föld alá süllyedne. Nekünk nőknek is a sz@r az sz@r és nekünk sem indul be a tejtermelésünk a kakás pelenkától. És mi van, ha egy nőnek van undora? Olyan nem létezik? Pff… hülye hisztis liba a férjed, ha nem cserélne pelenkát, én biztos, hogy hozzá nem nyúlnék a sz@ros, lyukasra fingott alsógatyáihoz, na az az undi, nem a babám teli pelusa.
2021. szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk még nincs gyerekünk, de a párom az unokatesóit, illetve a legjobb barátja lányát is örömmel pelenkázta át, mindegy mi volt a tartalom :D


Ha azt mondaná, hogy ő nem cseréli ki, biztosan meglepődnék.. És ha egyedül hagyom otthon őket, akkor a gyerek addig vár kakis fenékkel, míg hazaérek?!

Bár van olyan ismerősöm, akiknél az apuka vonakodott a kakis pelenkacserétől, de ott anyuka helyretette aput, így nagy nehezen, de beletanult.

2021. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
79%
Én férjem is csak akkor veszi ki a kakit ha nem vagyok otthon. Engem nem zavar csak néha, mikor képes kihívni a kádból, hogy tegyem tisztába, na olyankor felkenném a fejére.
2021. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
37%

Nyilván megoldaná ha nem lenne otthon az anyja vagy egyedül kellene nevelnie.

Megint mennyi az agresszió a férjek irányába egy ilyen egyszerű kérdésnél is.

Sok unatkozó momzilla 😂😂

2021. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!