Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Valentin,...

Mi a véleményetek a Valentin, Konstantin nevekről?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ezek tipikusan olyan nevek, amik szépek, de magyar vezetéknévhez nagyon nem illenek. Külföldi vezetéknévhez jól passzol, akkor adnám. Magyar vezetéknévhez semmiképp. Elképesztően nevetséges lenne egy Virányi Konstantin, vagy egy Horváth Valentin.
2021. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
nekem tetszenek, főleg a valentin. a konstantinról szerintem sokaknak konstantinápoly jut eszébe.
2021. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Én ismerek egy Valentint és olyan egyszerű, gyakori vezetékneve van, mint a Horváth. 40 éves. Először fura volt, de megszoktuk. Én nem adnám a gyerekemnek egyiket sem.
2021. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Rövid és gyakori vezetéknévhez jók szerintem. Vagy az egyik vagy a másik. Második keresztnevet nem adnék ezek mellé, mert hosszú nevek.
2021. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Valentin és Konstatin nevű ismerősöm is van szóval nekem egyáltalán nem lenne furcsa ha valaki így mutatkozna be. ☺
2021. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Inkább a Bálint és a Szilárd. (A Valentin magyarul Bálint, a Konstantin magyarul Szilárd).
2021. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valentin
2021. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Konstantin nagyon tetszik 😍
2021. szept. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem cool név mind a kettő, mindkettőt szívesen viselném, Konstantin név jobban tetszik, nem becézném. A Tinó pl nem hangzik olyan jól, a Kontiról meg a konténerre asszociálok,de tehát ezek olyan nevek mind a kettő, amit nem annyira kell becézni. Konstantin azért tetszik jobban, mert annak a hangzása számomra férfiasabb. amúgy én ismerek egy Valentint, tök magyaros vezetékneve van, és passzol hozzá. tehát pl ahhoz az egy konkrét vezetéknévhez pl passzol; tehát el tudnám képzelni, hogy van még másik olyan vezetéknév is, amihez tök jól illik. amúgy mégegy, hogy , na jó, elmondom,az első mondatban a Valentin okés név, de nemigazán tetszik, pont mert nem érzem annyira férfiasnak, de amúgy a dallama jó, és igazából én ennek a női verzióját imádom, ami nőnek tökéletes, de és amúgy szal Valentinnál én inkább a Bálintot preferálnám. Konstantin cool, Szilárd is cool. de és tehát ezekből egyiket se kell becézni se Valentint, se Konstantint, se Szilárdot, se Bálintot. Ezek úgy jók, ahogy vannak. :) szal az én első mondatomról volt szó; hogy inkább Valentin nemtudom, mennyire szívesen lennék mégse, tehát passz.
2021. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*rájöttem, a Valentin mégis tetszik, a dallamossága miatt,meg még ritka, de nem a kedvenc nevem, de nem lenne baj, ha így hívnának. -most erre módosítanám.
2021. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!