Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit mondtak nálatok, kell...

Mit mondtak nálatok, kell húzogatni a kisfatok kukacát, hogy ne legyen fitymaszűkületes?

Figyelt kérdés

Nekünk a kórházban, a védőnőnk és a gyerekorvos is azt mondták, hogy ne húzogassuk.

Az orvosunk mondta 1 évesen, hogy szűkülete van, de másfél éves koráig nem foglalkozik vele. Új helyre költöztünk, itt a védőnő azt mondta, hogy bizony, kellett volna húzogatni. Az orvos még nem tudja, de azt mondta a védőnő, hogy valószínűleg felrántja neki. Most másfél éves. Mérges vagyok.



2021. szept. 13. 18:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%
Szuper, hogy vannak ezek az olajok és krémek. Kár, hogy nekem senki sem szólt róla, mert megpróbáltam volt legalább azokkal is a műtét előtt. Nálunk születésétől szűk volt, nem letapadás, hanem tényleg a lyuk volt szűk, fúvódott is. Tornáztattuk is, de semmi. Viszont gyulladt sosem volt, a pisi meg sugárban jött. Ah, olyan rossz, hogy nem tudod, hogy kinek hidd el, hogy mit muszáj és mit nem, mivel teszel jót és mivel nem. A gyerekének mindneki a legjobbakat akarja, de ennyi ellentét között... Szomorú ez. És főorvos, bár idős bácsi mondta, hogy mi lesz. Belengették a veseproblémát is, normális szülő, gondolom én, hogy megijed és írja is alá egyből a papírt. Nem mi vagyunk az orvosok sajnos, de hogy a lehetőségek sincsenek meg az alternatív kezelésekre, mert nem is tájékoztat, az végtelenül szomorú.
2021. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
94%

Nehogy engedd,hogy felrántsák! Jézus,vidd el inkább valaki máshoz,de ne b*sztassa a gyerek fitymáját.Az nagyon fog neki fájni,mert konkrétan szakadni fog ott sok minden aminek még nem kellene leválnia!


2 éves kortól magától elkezd majd oldódni a letapadás minden pesztrálás nélkül.

Az én fiam most 19 hónapos,eddig neki is csak az az apró pisilésre elég lyuk látszódott ki,pár napja mosáskor vettük észre,hogy magától (!!) elkezdett oldódni és le lehet húzni szinte teljesen.

Mosni kell,de csak addig ameddig lejön minden erőlködés nélkül.

2021. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt húzogatni, csak néha fel kell húzni, és kitisztítani alatta. A felrántást hagyd, nekem is volt, azóta is megvan a fitymám bármi féle probléma nélkül.
2021. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!