Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb, legtermészet...

Melyik a legjobb, legtermészetesebb multivitamin 1 éves gyermeknek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 03:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Semelyik. Egy ilyen gyereknek még bármi veszélyes, káros lehet, ami amúgy szükséges is egy már valamennyire kifejlődött embernek...


Nagyon jó, hogy ilyenen gondolkodsz, hogy vitamin!

De, olyan 6-8 éves korig szerintem engedd el, mert lehet nem tesz jót. Bár a hiánya sem, de érted... Nagyon kicsi még.


Egyébként a Biotech vitaminjai jók, normális mennyiségű vitamint tartalmaznak. De ezek embereknek vannak kitalálva. Egy ilyen apróságnak lehet sok, vagy kimondottat terhelő lenne.

2021. szept. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg a leggyengébb fajta vitaminokból, egy apróbb morzsa, vagy kapszula ~10%-a, ami ideális lehet, ha nagyon ragaszkodsz már most ehhez.
2021. szept. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Pl ott a Vitacolan. Az folyékony, narancsos.
2021. szept. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

[link]


De egy 1 évest még a szülő etet 100%ban, tehat meg tudod oldank a termeszetes vitamin bevitelt az étkezésével is.

2021. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
4, persze, ha megeszi. Fényevő gyerekkel elég nehéz.
2021. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5, köszönöm szépen! Pont akartam írni hogy a #4-es válaszolónak tuti nincs gyermeke. Vagy megeszi amit elé teszek, vagy leszorja. De hogy nem etethetem, az biztos. Ő màr most (túlságosan is) önálló.
2021. szept. 19. 08:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a multivitamint se feltétlenül könnyebb "lenyomni". A sokadikat vettem mire nem hányta vissza 🙈
2021. szept. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Van sokféle, dm-ben rengeteg van, vagy gyógyszertárban, talán a vitacolan-t szedte 1 évesen, a tápszerben, tejitalban is sok a vitamin, mellette vigantol d vitamin cseppet kapott.
2021. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
De, a 4. válaszolónak van gyereke. Az atlag gyerek hamarabb megeszi a gyumolcsot vagy a zöldséget, mint a kunizu vitamint. Plusz fényevő gyerek akkor létezik, ha a szülő nem ad neki enni. Egy gyerek se halt még éhen saját akaratából.
2021. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
9 ja, persze
2021. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!