Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kezdett el hirtelen...

Miért kezdett el hirtelen sírni öltöztetés közben a babám?

Figyelt kérdés
Eddig imádta ha öltöztettük, viszont kb 2 hete keserves sírás van minden öltöztetés közben. Még akkor is, ha sétálni megyünk és csak egy pulcsit adok rá. Az logikus lenne ha akkor sírna amikor vetkőztetem, mert itt a hidegebb idő, biztos fázik. De nálunk pont fordítva van. Ha vetkőztetem azt továbbra is szereti, de minden ruhadarabnál amit ráadok, sír. Másnál is volt ilyen? Öt hónapos.
2021. szept. 20. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
10 hónapos. Levetkőzésnél huzza ki a kezét, alig várja lekerüljön a textil. Bármit próbálok ráadni üvölt. Utálja. Mostanában elkezdte a ruháját enni 😂 mintha le akarná rágni magáról
2021. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert gyerek. Nagyon ritka az, amelyik szereti,ha öltözni kell.
2021. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy rakás gyerek nem szereti ha öltöztetik. Még a 3 éves gyerekemre is sokszor úgy kell felrángatnom a ruhát, mert ha rajta múlna soha sehova nem indulnánk el.
2021. szept. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Talán összekapcsolódott az ölltözés valami rossz emlékkel.

Az 1 éves babám szeret öltözködni, mindig is szeretett.

2021. szept. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
1 évesen még az enyém is szeretett. Most 1,5 évesen közelharc.... Életkori sajátosság. Elmúlik.
2021. szept. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem nyáron, hogy de jó, a lányom kinőtte a hisztit öltözéskor. Aha...most, hogy nem a pántos bodyt kell felvenni, hanem az ujjasat, megy az üvöltés, 6 hónapos.
2021. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!