Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Àtöltözteted a gyereket...

Àtöltözteted a gyereket miután haza megy az oviból/ suliból?

Figyelt kérdés
Tehát vannak külön otthoni ruhái és olyanok, amibe csak iskolába jár, vagy mindegyiket hordja otthon is iskolába is ?

2016. jan. 25. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Átöltöztetem, ahogy mi szülők is átöltözünk. Ennek két oka van. Egyrészt ne tegye tönkre az utcai ruhákat, másrészt nem szeretjük, ha utcai ruhában ülünk le mindenhova, amiben előtte lehet, hogy a buszon más hányásába, egyéb testnedvébe ültünk bele. Betegesnek tűnhet, de irtózunk az ilyenektől. És az ember nem is gondolná, hogy mi minden lehet rajta. Nálunk pl egy ügyfél pisilt be egy széken a bankban, és használjuk ugyanúgy a széket, mert nincs másik. Ha vendégek jönnek, akkor van a székéken díszpárna, a kanapén pedig dísztakaró.
2016. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Oviban a benti ruhára húzzuk föl a kintit. Hazaérkezéskor levesszük a kintit és az ovis bentiben van fürdésig.
2016. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Hazaérkezés után kb. másfél óra van a fürdésig, erre az időre már nem öltözik át.
2016. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Inkább úgy mondom, hogy hétvégén más ruhában van, mint hétköznap. Vannak a jobb és a használtabb ruhák. A nadrágot cseréli le, ha hazaértünk.


Iskolába csakis normális, nem kopottat adok rá, itthon jó a kitérdelt is, mert fiú létére sokat hentereg, legózik, kúszik-mászik mindenfelé:)

2016. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
igen. itthon melegítőt adok rá. oviból általában farmerban (télen sínadrágban) hozom haza. itthon szerintem a farmer nem elég kényelmes
2016. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyenruhaban jarnak iskolaba, ha suli utan egybol hazamegyunk, akkor atoltoznek melegitobe, kenyelmesebb, mint a szovetnadrag.

De ha suli utan meg dolgunk van, akkor arra az egy orara vagy maradnak az egyenruhaban, vagy inkabb lefurdetem oket egybol es felveszik a pizsamat.

2016. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Igen,felvesz egy melegítő nadrágot. Vannak igen olyan nadrágok,felsők amiket oviba nem adok rá.
2016. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Az anyukává válástól bizonyos területeken szerintem nő az ember intelligenciája, de úgy látszik, ez a téma nem tartozik ezek közé. Na csak a lapontosásokból gondolom.
2016. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Èn nem pontozok le senkit. Azért írtam ki a kérdést mert kíváncsi vagyok .Nekem minden válasz hasznos.
2016. jan. 25. 12:54
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Ez egyértelmű, mivel mindenki le van pontozva, hogy egymás lehúzásával próbálják ismét ömnagukat igazolni a gondolkodó tömegek, ebben roppant nagy jelentőségű kérdésben :)
2016. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!