Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek több funkciós...

Anyukák, akiknek több funkciós, külön részekből álló babakocsitok van. Hogy szállítjátok a babakocsi sport részét, mikor már azt kell használni?

Figyelt kérdés
Nézegettem több babakocsit, amit kinéztem, az nagynak tűnt összecsukva, ez hagyományos.Ezért megnéztem néhány olyan ki-be kattintós, több részes babakocsit is.De szerintem, mikor már a sport rész kell, az is marha sok helyet foglal a kocsi csomagtartójában a váz mellett, vagy rajta,mert ugye azok általában merevek, nem lehet őket összecsukni.Vagy van olyan amit össze lehet?
2010. aug. 31. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk peg perego pliko p3 van, annak a sportrészét össze lehet csukni a vázzal együtt, és így ugyanakkora, mintha csak a vázat tettem volna be a kocsiba.
2010. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem ilyenre gondoltam, hanem mondjuk ilyenre:

[link]


elég sok ilyen típusú babakocsi van mostanság...

2010. aug. 31. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi sportrészünk egészen laposra hajtható, így kb. 6-7 centit foglal csak el a váz mellett. Ráadásul mivel 2 külön darabról van szó, még mindig könnyebben tudod ide-oda helyezni, rendezgetni a csomagtartóban, mintha egy nagy batár darabot kéne betuszkolni.
2010. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nekünk Chipolino Gemma van. :

[link]

Ennek a mózes része is összecsukható laposra.

2010. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. szept. 1. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Pc van, és ennek is a mózese is és a sportrésze is laposra csukható. Szerintem általában a lapra csukható babakocsiknál így van. Az esernyőre csukhatóknál pedig nem lehet kivenni a sportrészt.
2010. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!