Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szeretsz az anyaságban?

Mit szeretsz az anyaságban?

Figyelt kérdés
Mostanában annyit hallani arról, hogy mi a rossz, nehéz benne, hogy érdekelne, mindazok ellenére, ki mit szeret az anyaságban. Kérlek írd le azt is, hogy milyen korú gyereke(i)d van/nak.
2021. szept. 26. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mindent szeretek, nincs olyan amit nem egyelőre, 3 éves a szuper jófej gyerekem + egy a pocakban, alig várom, hogy ketten legyenek.
2021. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Hogy nem kötelező eljárnom dolgozni

5, 8

2021. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Amikor a gyerekem megolel, azt mondja, hogy szeretlek anya!

Persze nem csak ezt nyilvan, lehetne sorolni meg. De amikor elhangzik egy ilyen mondat, vagy csak siman odabújik hozzam minden szo nelkul, megsimogatja a hajam.

5 eves a legnagyobb, 2 eves a kisebb es most varom a 3-at oktober kozepere.

2021. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Mindent. 😊 Látni, hogy a férjemre és rám is hasonlítanak, látni a férjemet édesapaként. Végignézni a fejlődésüket, ahogy nyílik az értelmük, ahogy egyre jobban foglalkoznak egymással és barátokká válnak. Érezni a szeretetüket, összemosolyogni velük szoptatás közben, nézni, ahogy alszanak, látni, ahogy jóízűen megeszik a főztömet, vagy ahogy gondozzák az állatainkat. 5, 4, 2 és 1 évesek. 😊
2021. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
10 hónapos lány. Szeretem az anyaságban, hogy ő itt van nekem, hogy boldog amikor meglát vagy meghallja a hangom. Szeretem azt, hogy rám mosolyog, szeretem azt is, hogy része lehetek annak, ahogy fejlődik, hogy segíthetek neki kinyílni a világ felé, hogy együtt egy csomó olyan dolgot átélhetünk ami egyszeri és megismételhetetlen. Pl az első fogacska kibújása, az első ízek kóstolása, az első forgás, az első szavak. Szeretem, hogy megismertethetek vele egy csomó új és jó dolgot és, hogy hatással lehetek rá, hogy később milyen ember legyen (remélem). Szeretem, hogy ő még önzetlenül szeret és mosolyog és azt is, amikor akár idegenek, akár ismerősök megdícsérik, hogy milyen szèp és jó baba. Szeretem, hogy megalkothattam ezt a kis csodát, a tudat, hogy félig én hoztam létre. Hihetetlen, hogy miből lett. Persze sorolhatnék nehéz és "rossz" dolgokat is bőven...de most nem arra vagy kíváncsi.
2021. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent szeretek benne,pedig a nagyal elég sok probléma volt,van,de imádok anya lenni és sok helyzetet lazán kezelni.
2021. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Hogy látom ahogy okosodnak, ügyesednek. Mikor odabújnak hozzám. A vicces beszólásaikat, mozdularaikat. Ahogy játszanak egymással, egyszerűen jó rájuk nézni.

A vásárlásokat a nagyobb lányommal (imád shoppingolni)

6 éves és 1,5 éves ikrek anyukája vagyok

2021. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Hogy van valaki, akit örökre szeretni fogok (és remélem Ő is engem :D ).

Soha sem vagyok egyedül, mióta Ő van. 😊

Most 16 hónapos a kisfiam és úton van a második babó. :)

2021. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a szeretetuket kifejezik, és hogy ez folyamatosan változik, ahogy nőnek. Azt, hogy iszonyú viccesek a gyerekeim, baromi jókat röhögünk állandóan.

Azt, hogy látom, sikerült valamit atadnom nekik.


6 és 14 éves srácok

2021. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!