Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok kell járóka egy...

Mit gondoltok kell járóka egy 9 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom felesleges lenne , már mászik , elvan egyedül és van helye is a fiamnak, biztonságos is és ált tudok rá figyelni.

Nektek mi a tapasztalatok? Mit gondoltok?



#baba #járóka #9hónapos baba
2021. okt. 1. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk egyáltalán nem volt. Kicsit nekem az olyan, hogy 'bezárom' őt. Tudtam csinálni a dolgom, miközben figyeltem rá, így felesleges volt :)
2021. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ebben az esetben nem kell.
2021. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

Szerintem se a nagypapája erőltetem de akkor óvatosan beszélek erről vele

Nekem is az a megértését hogy úgy játék mint a babakocsival , csak porosodna

2021. okt. 1. 21:36
 4/16 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, buta dolog ez a hiba javító a telefonon

Na szóval nagypapa nagyon szeretne, szerintem felesleges, ez a megértését is , hogy nagyon nem szeretnék

Meg az is hogy csak porosodna mint a babakocsi

2021. okt. 1. 21:38
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Járóka általában az anyának kell, nem a gyereknek. A gyerekek szabadon szeretnek lenni.

Mi lakásban élünk, nem volt szükségünk semmilyen elkerítésre.

2021. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Első gyereknek volt, igaz utazó járóka, abban aludt, ha mentünk vhova. Egyszer itthon is felállítottam, beleraktam a lányomat, de nem akart megmaradni benne. Soha többet nem használtuk, csak utazáshoz. Második gyerek most lesz 9 hónapos, nála már nem is próbálkozunk vele.
2021. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Lassan már jàròkeret kell neki.
2021. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es ez nem tűnik válasznak, kérlek inkább válaszolj
2021. okt. 1. 22:15
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Mi babásítottuk a lakást és jött velem mindenfele. Kicsit kontraproduktív így, mert már egyéves és mindent szétpakol, de egy percig sem bánom, hogy szabadon hagytuk: jobb érzés neki is, nekem is. A járókában csak óbégatott volna utánam.
2021. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm

Szerintem is, beszélek óvatosan majd a nagyszülőkkel hogy nem kell, jól fejlődő ügyes baba nincs szerintem se szüksége rá

2021. okt. 1. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!