Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert néz rám furcsán mindenki...

Miert néz rám furcsán mindenki, aki megtudja, hogy nincs járóka otthon?

Figyelt kérdés
10 hónapos a lányom, kanapén kapaszkodva áll és sétál. Nincs se karám, se járóka se semmi. És folyamat mindenki mondja h h elszurtam mert pár hónap és semmit se tudok tőle csinálni és, hogy még most szoktassam bele. Tényleg kellene?
2018. okt. 8. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk volt járókánk de a fa járókában nem maradt meg onnantól, hogy kapaszkodva lépegetett, a hálósból meg ki tudott mászni. Én mindent vele együtt csináltam.
2018. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Szóval szerintük pár hónap, és útban lesz a gyerek, így még most szoktasd karámba? Mindegy neki mi tettszik, az legyen ami neked kényelmes???


Nekünk nem volt, nem is hiányzott. Kandallónk is van, az sem volt elkerítve, mégsem volt soha gond.

Ha pisilni mentem, vagy ki a postáshoz, akkor beraktam az ágyába.

2018. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk nem volt járókánk, igaz nem is fért volna el a lakásban (panel), és így is megnőtt a fiam. Ha olyan volt, beraktam a kiságyba mint ahogy már írta valaki, vagy az etetőszékbe. A kicsi most 4 hónapos, és nem tervezek járókát, karámot venni.
2018. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk se volt, nem láttam értelmét. A gyerekem halál jól elvolt, ha mászhatott a házban és rámolhatott, sokkal könnyebb volt nekem így megcsinálni a dolgomat, mintha visított volna a járókában közben, és futkoshatok oda állandóan. Én azt csináltam, hogy inkább a lakást tettem biztonságossá számára, vettem egy babakarámot, amivel nem a gyereket kerítettem körbe, hanem az elemekkel elbarikádoztam a kritikus helyeket (kályha, ilyesmi), és hadd menjen. Nagyon jól elmászkált így.
2018. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Így gondolom én is. Csak annyi mindenkitől ezt hallom. Én már az első perctől úgy nevelem, hogy szót fogadjon és a veszélyes helyeket elkeritem. Én se látom értelmét h orditson benne. Menjen ha jól esik vagy legyen mellettem. Amúgy olyan jól eljatszik amíg csinálom a dolgom. Köszi a válaszokat.
2018. okt. 8. 13:28
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Három gyerek van, járóka nincs, nem is volt.

A legkisebb most 20 hónapos, és mindent meg tudok tőle csinálni. Amibe lehet, bevonom, pl. adogatja a csipeszeket. Amihez nem nyúlhat, az magasra van téve. Mindig ott matat, ahol csinálom a dolgom.

Amikor jobb, ha nincs láb alatt, pl. forró ételt kell kivenni a sütőből, akkor etetőszékbe teszem. Nem szereti, de kap játékot, és elvan.

2018. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Megvettük,mert mindenki mondta,hogy az kell fontos. Védőnőtől kezdve,családon át... Mi hülyék megvettük szépen pihen a tárolóban. 😅 Rengeteg gyerem utálja az én fiam meglátja és sír el is raktam. A kiságyba beteszem,ha muszáj vagy az etetőszékben ül játszik amég egy-két dolgot gyorsban megcsinálok.
2018. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Nem volt nekünk se járóka, egyszerűen nem láttam értelmét, kicsi a lakás, nem látom,nem láttam szükségét.

Ennyi idősen 10 hónapos kora körül jumperoo volt a kedvence, nekem az megtette járókának, annyit játszott benne.

2018. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk sem volt, pedig nagy a lakás, simán elférne, egy éves a fiam. Sose nézett senki sem furán, sőt egy esetre emlékszem csak amikor szóba került ketesztanyukammal beszélgetve, meglepiditt, hogy nincs de minden megjegyzés nélkül (ami nala ritka) tudomásul vette.


Rokonoknál vendégségbe kipróbálta a kisfiam a járókat, ott nagyon élvezte, de szetintem csak a számára sok új játék miatt.

2018. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, miért "néz rád furcsán mindenki". Kérdezd meg azt a pár mindenkit és elmondják majd.
2018. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!