Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vehetnék Nyíregyházán 2...

Hol vehetnék Nyíregyházán 2 éves gyerekre való rendes papucsot?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért akarsz 2 évesre rendes papucsot? Nem biztos hogy rendesen fog tudni benne járni, és a lába fejlődésének sem tesz még jót, ugyanis amiatt hogy nem fogja a lábát másképp fog benne járni mint ahogy igazából járna.

Egyébként kínai boltokban biztos találsz.

De ha jó papucsot szeretnél neki venni akkor vegyél neki puhatalpú kiscipőt a lakásba. Liliputi-t például. Vagy ilyesmiket van olcsóbb is. Vagy végső esetben még a crocs tipusú kínai gumipapucs is szóba jöhet, mert az legalább hátul megfogja a bokáját, de nem ajánlom mert szörnyen izzad benne a gyerek lába.

2010. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem Nyíregyházán, de én is kínai boltba vettem a két évesemre papucsot. Mert mikor nyaralni voltunk, nem akartam, hogy pucér lábbal álljon be a zuhanyzóba, de nem tetszett neki. Amint lehetett levette. :(

De a lényeg, hogy biztos felétek is lehet kapni kínai boltba.

2010. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kínaiban néztem nincs. Normális meg főleg nincs. Crocs papucsa van eredeti ,de abban is ízzad a lába. Olyan papucsot szeretnék aminek nyitott az orra. Egyébként gyönyörűen megy első perctől kezdve papucsban. Nem csöszögött benne soha. A cipő boltban is meglepődött az eladó.
2010. szept. 2. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!