Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam 7 hónapos ,3 hónapos...

Csilla6 kérdése:

Kisfiam 7 hónapos ,3 hónapos korától járunk gyógytornászhoz mivel ferdenyakat állapítottak meg nála, (jobb oldal 5,9 bal oldal 4,9)1hónapja el vittem Dévényre is. Reménykedhetek hogy helyre jön? Nagyon szomorú vagyok éski készülök ettőlmár

Figyelt kérdés
2021. okt. 26. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Remény mindig van. Még amúgy is nagyon fiatal, rengeteget fog változni az egész kis teste.

Ne add fel. Kitartást!

2021. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

Nagyon bízom benne, hogy helyre jön. A gyógytornász szerint helyre fog jönni, de 4 hónapja miért nem láttok javulást akkor. :( jó lenne hasonló tapasztalatok hallani és mi lett az eredmény, mennyi idő míg helyre.stb.

2021. okt. 26. 23:52
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Lehet valami celzottab torna kéne neki, nem szimpla gyógytorna.

Nekünk a neurológus a tsmt-t javasolta, de mi nem ezzel a problémával fordultunk orvoshoz.

2021. okt. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A Dévényre is jarunk, nem csak a sima tornára.
2021. okt. 27. 09:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekünk a gyógytornán kívül mást nem ajánlott, én magamtól vittem Dévényre. Milyen celzotabb tornára gondolsz? Esetleg van Miskolcon aki ki mondotan ferdenyakkal foglalkozik.?
2021. okt. 27. 09:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Veleszületett ferdenyak konzervatív kezelése:

A veleszületett ferdenyak konzervatív kezelése a csecsemők nagy többségénél eredményes. Speciális passzív technikákkal (passzív mozgatás, nyújtó gyakorlatok, masszázs) vagy egyéb módszerek segítségével (Katona-módszer, kinesio taping) néhány hónap alatt maradéktalanul gyógyítható a rendellenesség. Nagyon fontos a nyak, fej helyzetének megfelelő beállítása (pozicionálás) mind a hétköznapokban otthon, mind pedig a kezelések alatt.


A gyógytornász által végzett kezeléseket kiegészíthetjük otthoni kezelésekkel is, melyeket feltétlenül szakember mutasson be és tanítson be nekünk.


En ezt találtam a neten.

2021. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Keress rá Mireuta Róbertre. Kiropraktőr. Nekünk a C-tartásban segített.
2021. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A neten én is sok hasonlót olvastam, én azért vagyok el keseredve mert nem láttok javulást hónapok óta. Gyógytornász +Dévény+ én is itthon amikor csak tehetjük tornázunk.
2021. okt. 27. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Én vinnem máshova, ha eddig nem értek el javulást. Ne várj.
2021. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De nem tudom hová vihetném. Mireuta Róbertre ő Budapesten van. Én Miskolci belvárosban élek. Egyedülálló anya vagyok, nem tudnám meg oldani, hogy Budapeste hordjam heti rendszerességel a kisfiam. De jó volna itthon találni valakit aki ezzel foglalkozik, hiszen Dévényre is már sok pénzt költöttem és úgy néz ki hiába. Én nagyon hittem a teknikáukban, és a híreknek miszerint 3 4 kezelés csodákat művel. Kezdem azt hinni csak divattá vált a "Dévényre hordom a gyerekem".

Hát nem tudom mit tehetnék már. :(

2021. okt. 29. 14:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!