Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a 4 éves...

Mit tegyek, hogyha a 4 éves gyerekemet veszélyezteti az apja, de mindenki őt védi?

Figyelt kérdés

Terhes voltam, amikor szétmemtünk, mert megcsalt. Én akkor elmondtam neki, hogy a kapcsolatot ő mindig tarthatja a gyerekével, mert az apja. Én ezt aláírom. Amikor is én úgy gondolom, hogy bárhol és bármikor a gyerekem veszélyben van, vagy nem állja meg valami vele szemben a helyét, én azért ki fogok állni.

És úgy gondolom, hogy egy 4 éves gyerekkel nem állja meg a helyét az, hogy minden apás hétvégén új nőt lát, és azt nézi, hogy részeg az apja és a haverjai.

Több olyan élő videó van facebookon, ahol berúgva énekel számokat, a gyerek meg Isten tudja mit csinál az udvaron.Kérdezem én: ha egész délelőtt és délután szülinapi bulin volt a gyerek, két hetente 2x alszik az apjánál, este 6-kor életbe vágóan fomtos felvetetni egy nővel egy ilyen videót? És akkor a bíróságon engem cs.sznek le, mert nem engedem az apjához. (Láthatást nem tiltom, viszont nem viheti el).

A 4 éves gyerekem többször is elszólta magát, hogy apának mindig új nője van. Ezzel nem is lenne probléma, ha a gyerek nem látná. Két héttel ezelőtt még nekem könyörgött, hogy "Életem szerelme, jöjjünk össze", és most meg meséli a gyerekem, hogy egy ágyba feküdtek. Mégis mennyire komoly az a nő, hogy egy ágyba kell aludnia a gyerekemmel?


Volt, hogy a rendőrséget rám hívta, mert megmondtam, hogy nem viheti el. Bíróságon is volt ebből baj.


2021. okt. 29. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Konkrétan miben látod itt a veszélyeztetést?
2021. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Én sem látom veszélyesnek.. Had legyen barátnője több, inkább azt látja, hogy nem kell benne maradni menthetetlen kapcsolatban. Ittas is lehet, amennyiben van mérték benne nem alázza és nem veri a gyereket, akire van, aki figyel. Veszélyes az udvaruk? Ismerősnek van nem elzárva szerszáma és letakaratlan kútja, ő nem engedi ki a gyereket. Nálunk minden oké, mi kieengedjük, biztonságos udvar, lehet lent egyedül, a legnagyobb baj ami érné a random darázscsípés vagy ha elbotlik a lábában, nekiszalad egy fának..


Az nagyon durva, hogy idegenek alszanak a gyerekkel, gondolom apuka lusta volt vigyázni rá, szegény meg félt..


Ne hagyd ott éjszakára és meg van oldva. Vagy cseréld át hétköznap éjszakára, akkor tuti nem rúg be és csaj sem ér rá.


Ez nem veszélyeztetés.

2021. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát én megértelek nem túl jó példa apának és én se engedném oda, nem túl felelősnek tűnik ezek alapján
2021. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Persze, nem ideális, de nem is borzalmas.


Egyedül az aktuális barátnővel egy ágyban alvása a gyereknek vészes, ha fordítva lenne nemekkel, akkor már a plafonon lenne, hogy a kislánya egy friss kapcsolatban kettesben alszik az új pasijával anyának..

2021. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Itt tényleg mindenki szerint oké lerészegedni egy 4 éves gyerek mellett és ahelyett, hogy a gyerekkel foglalkozna, inkább live-ot indít facebookon?
2021. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Rátok se bíznék gyereket... Hol normális az, hogy a NÉGY éves gyerek az apja haveri körének közepén szórakoztatja önmagát teljesen kontroll nélkül, mert közben mindenki kotta részeg? Ezt abban a 2 hétben, amíg nincs ott a gyerek bármikor megtehetné, miért kell neki pont akkor tivornyázni, amikor elvileg minőségi időt kell töltenie a gyerekével?

Ti se vagytok normálisak, vagy nincs normális család képetek, ha szerintetek ez rendben van...


A bíróságon megmutatnám ezeket a videókat.

2021. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%

Miért, a 4 éves gyerek mellett nem szabad szórakozni? "lerészegedni", gondolom nem négykézláb hány, hanem becsiccsent és énekel, meg videózik, miközben a gyereke az udvaron játszik!


Én elég konzervatív vagyok, de ez simán belefér. A mással alvás kisgyereknél nem, de mi a cuccért ne videózhatná magát, miközben énekel, azért, mert ott a gyereke is?


Micsoda borzalmas apa, hogy énekelni, videózni és alkoholt inni mer a a barátaival, és azt akarja, hogy a gyereke is ott legyen a buliban és játsszon, ha unja?.. Szerintem oké, ha az apa bulija nem a gyerekről szól. Talált elfoglaltságot a fiú, játszott, nem a szobájában, hanem a családi ház udvarán. Az udvartól függ, hogy ez normális e.


Ez egy teljesen normális kép, nem volt balhé, nem volt hányás(ugye?), nem csúsztak másztak a padlón, csak jókedvűek voltak, énekeltek, videóztak, miközben a gyerek játszott, nem szekálták, hogy "csináld már te is fiam".


Az egyetlen durva dolog, hogy nem csak apuka aludt a saját gyerekével, hanem a barátnő(is?). A szülő(bármelyik, nem csak az apa) is szórakozhat, nem kell a gyerekkel foglalkoznia mindig. Bármelyik félnek lehet partnere, hosszabb vagy rövidebb ideig.

2021. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem írta senki, hogy oké lenne, de ez nagyon messze van a veszélyeztetéstől.
2021. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy nem kicsit ellentmondásos a történet.


"...két hetente 2x alszik az apjánál,..."

"És akkor a bíróságon engem cs.sznek le, mert nem engedem az apjához. (Láthatást nem tiltom, viszont nem viheti el)."

"Két héttel ezelőtt még nekem könyörgött, hogy "Életem szerelme, jöjjünk össze", és most meg meséli a gyerekem, hogy egy ágyba feküdtek"

2021. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Azért megnézném mit szólnátok hozzá, ha anyukának lenne minden héren másik pasija.

Ő bulizna részegen miközben a gyerek otthon van.

És az aktuális kanját a gyerek mellé fektetné.

Már azon kivan akadva a legtöbbje, ha nem anyukánál van elhelyezve a gyerek.

De egy ilyen hétvégi anyukát már itt lincselnétek meg!


Kérdező

Menj el ügyvédhez!

Beszéld át vele hogy mit lehet tenni, mit tudsz bizonyítani ebből.

Adfig még a bírósági határozat él, sajnos nem teheted meg h nem engeded az apjához

2021. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!