Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nincsenek kamerák...

Miért nincsenek kamerák bölcsiben és óvodában, mikor a többi munkahelyen vannak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 15:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Egy munkahelyemen se volt még
2021. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
nincs a többi munkahelyen, valamint a közvetlen munkát végző személyre nem lehet irányítani, csak a gépekre, vagy mellett ahol mászkálnak
2021. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
? Boltban, bankban, irodákban vannak. Hol dolgoztál? Valami kisvállalkozásnál? Ott is szokott lenni néha. Jogi irodában is van, még a buszokon is van! Hentesnél még nem láttam, de CBAban van, még kínai boltokban is van, ruhaboltokban is van(kivéve fülke). CCCben is van! Mekiben még nem láttam, de szerintem ott is van, nemrég olvastam egy cikkben, hogy visszanézték a felvételeket.
2021. okt. 30. 15:30
 4/30 A kérdező kommentje:
Ékszerboltban, gyöngyboltban is van! Béna cipőboltban is van. UTCÁN is van! Sőt, magánházakban és a kapujukban is van!
2021. okt. 30. 15:33
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A boltokban első sorban a vásárlók miatt van, nem a dolgozók miatt. Én eü-ben dolgozom, ott sehol sincs kamera.
2021. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Aha, szóval mindenhol vásárlók, ügyfelek vannak és azokat meg kell figyelni. Az óvodában tényleg nagy szükség van rá...
2021. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Olyanra gondolsz, amit a szülő is láthatna, vagy csak a vezetőség? Egyrészt már így is a sok okos szülő akarja megszabni a szokás és szabályrendszert, szeretné felülírni az alapprogramba foglaltakat, tisztelet a kivételnek.

Másrészt néha meg nem is lenne rossz. Legalább látnák, hogy mennyi munkájuk van az ott dolgozóknak, valamint figyelemmel kísérhetnék, hogy viselkedik a gyerekük, mert a problémákat sokszor keményen tagadják.

Egyébként láttál már kamerát pl. kórházban?

2021. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

A mammutban van magánrendelő kettő is, mindkettőben van kamera, sőt, a mindentment rendelőben az Arany János utcánál is. Persze csak magánban.


Igen, az óvodákban nagy szükség van rá, mivel jelentéktelen, hogy milyen párezer forintos szrt lopnak el az egyik boltban ahhoz képest, hogy kinek a felelőssége, ha a kisfiú véletlen kimászik a korláton és lepottyan az emeletről, vagy épp megszökik az épületből. Nekem mindkettőhöz volt szerencsém közvetve, illetve egyszer a lányom elbújt bölcsiben az egyik szekrénybe, és egy órán át ott volt, nem találták, a gondozó hívott(nem tudtam felvenni) mire megérkeztem már meglett, akkor már csak vicces volt, mert nem lett tragédia, de milyen hasznos lett volna, ha vissza tudják nézni, hol a gyerek. Aztán van ezeregy visszaéléses sztori, ami mondjuk nem az enyém, hanem ismerősöké, ahol a kisgyerek szava áll szemben az óvónőjével(bántalmazások). De volt az az eset is páréve, mikor az egyik magánoviban a kisgyerek elektromos vezetékbe nyúlt..


A gyerekek épségét szerintem fontosabb őrizni, mint az élelmiszereket vagy órákat, vagy bármi terméket. Törvényi háttere is van, a lopás, rongálás kisebb súlyú, mint embereknek ártani direkt/véletlen.

2021. okt. 30. 15:41
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"Valami kisvállalkozásnál?"


Mellé. Több multinál, de önkormányzatnál is. Nem ügyféltér, hanem pénzügy, könyvelés. Soha nem volt az irodámban kamera. Folyosón, liftben, parkolóban fordult csak elő.

2021. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek személyiségi jogai miatt.


Amúgy meg ha ennyire aggódsz a leendő bébiszittered miatt, akkor két megoldás van: vagy te, vagy a kedves apuka otthon marad a gyerekkel

2021. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!