Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fürdetésre melyik a praktikusa...

Fürdetésre melyik a praktikusabb eleinte?

Figyelt kérdés

Nemsokára költözünk a saját lakásunkba, ahol jelenleg egy kényelmes méretű épített zuhanyzó van. Én ebből mindenképp szeretnék nemsokára kádat varázsoltatni, viszont nagyon picike a fürdő, így elgondolkodtam, hogy eleinte nem lenne e mégis praktikusabb megtartani a zuhanyzót és azon belül állványos kiskádban fürdetni a babát, semmint a kádba hajolgatni már az első naptól és majd csak később átépíttetni?


Ti akik már gyakorlottak vagytok, hogyan döntenétek?


Köszönöm a válaszokat!


2021. nov. 2. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a földszinten épített zuhanyzónk van, az emeleten kádunk. 14 hónapos lesz a lányom, de még mindig az állványos kiskádban fürdetjük, sokkal kényelmesebb, mint a nagykádba hajolgatni. Mi mondjuk nem a zuhanyzóba rakjuk be a kádat, mert elfér a fürdőben is, de ez igazából a fürdő méretétől függ.
2021. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk kádas zuhanyzónk van és hiába van ott a kád, nem praktikus nekünk abban fürdetni.

A fiam már tud ülni, de még mindig kiskádban fürdik, mert a kádban csúszkál (igen, tudom hogy lehet alá tenni csúszás gátló cuccokat).

Nekünk egyszerűbb betenni a kiskádat a nagykádba. Újszülöttként sem kell emelni a vízzel, hanem csak ki kell borítani és kész. Nem kell cipelni. Zuhanyzóban én biztosan sámlira vagy fellépőre tenném a kiskádat és azt is csak egy oldalán emelve ki lehet borítani lassan, hogy ne kelljen emelni. Egyedül is megy férj nélkül.

2021. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amig a gyermeked elfér a kiskádba fürdesd addig,abba ha tud ülni és 1,5 éves lesz rendes kádba fürdessed
2021. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp kiskádba fürdene, a kérdés az állvány kontra hajolgatás volt, mivel nem fér el külön az állvány, de befér az épített zuhanyba, a kiskád befér a nagyba de akkor meg marad a hajolgatás.
2021. nov. 2. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Ja, értem. Mindenképpen állvány, sokkal kényelmeseb, mint görnyedni.
2021. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eleinte a mosdokagyloban fürdettem, utána állványos babakádban, az állványt bárhol fel tudod állítani, egy darabig a konyhában fürdettem, nálunk kényelmetlen, kicsi a zuhanykabin.
2021. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemes megvenni az állványos kádat, mi 15-16 hónapos koráig használtuk, amíg kicsi nem lett neki,kényelmes volt, praktikus holmi.
2021. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!