Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második osztályos gyereknek...

Második osztályos gyereknek megfelelő az emeletes tolltartó vagy inkább az egyszintes kihajthatós még a praktikusabb?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 11:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk kihajthatósat kértek, hogy csak 1 cipzárral kelljen bajlódniuk.
2019. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Ja bocs, ez elsőben volt. A másodikosod te tudod, mennyire önálló. :)
2019. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik neki kényelmes. Én anno agy£@szt kaptam a folytonos cipzártól, mikor rajzórán 6x kellett ki-behúzni, hogy megtaláljak valamit. De ismertem olyat, akinek meg a nagy tolltartó volt a halála, mert sok helyet foglal.
2019. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Második oszatyos a fiam,elsobe az egyreszes kihajtosat kérték hogy abba csak könnyebb rendet tartani,atnezhetobb.Szeptemberre másik tolltartot veszünk,a mostaninak tönkre ment a hajtogatos része,kivan kopva,de az szerintem ez a beledobalos lesz, (nentudom mi a rendes neve) mert a fiam nem tartja rendben en rendezem alladoan.Abba csak vele teszi es jól van.
2019. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, az enyém se tartja rendben sajnos, de a bedobálósban félnék,hogy sokára kutatna mire pont a kezébe kerülne, ami éppen kell. Nálunk sok mindent kérnek, a kihajtósba éppen csak belefért, szerintem a bedobósba nem férne.

(12 színes, 3 grafit, zöld,piros,kék plusszban a 12 felett. Két postaíron, radír, vonalzó, olló, ragasztó. Ez mind benne van.)


Igaz ha az egy cipzárosban is káosz van, mi lenne a két emeletben. Lehet így felejtős is a dolog.

2019. máj. 9. 11:57
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Annyit kértek már elsőben is, hogy minden férjen bele és fűzős legyen, ne ömlesztve tárolós. van 2-3-emeletes, vagy 2oldalra kihajthatós, enyém gyereknek 1 kihajtható része van, így is több a gumi, mint a szükséges ceruza.

Jövőre is elég lesz ez, de lehet, már kap majd újat, eléggé leharcolta így 2. év végére.

2019. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom elsős, nálunk is csak annyit kértek, hogy ne bedobálós legyen. Neki 2 emeletes van most is, egyik emeleten a színesek, másikon a grafitok és postairónok. Tökéletesen megtalálja benne amit keres, nem keveri.


Káosz az nálunk is van néha benne, de vagy minden egy helyre van bedobálva, akkor pont ugyanakkora a káosz mint a kihajtósban, vagy két kisebb káosz van benne. :-)

Elsőben év elején még számít hogy minél egyszerűbben megtaláljon minden, de egy másodikosnál már nem lényeges a különbség szerintem. Ami neki kényelmesebb, az legyen.

2019. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Amilyen a gyereknek kényelmesebb. Felnőtt emberként te is el tudod ezt dönteni gondolom, hihetetlen milyen önállótlan szülők vannak. Tavaly valaki azt kérdezte hogy jó lesz-e macis ovis zsák a kislányának....komolyan.
2019. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, te hiányoztál. Most kérlek tüntesd ki magad, hogy te milyen okos és önálló ember vagy. A többieknek köszönöm a hasznos választ.


Még csak elsős a gyerekem és mivel tavaly előírták, hogy milyen legyen a tolltartó, a kérdésem erre irányult, hogy második osztályban is így van-e, vagy már mindegy.


A gyereknek legjobban a legnagyobb, csilivili, három emeletes tetszene, arról magam is el tudom dönteni, hogy nem lenne praktikus.

Pont láttam féláron két emeletes tolltartókat, most lenne érdemes megvenni, de sajnos listát még nem kaptunk, hogy jövőre mit kell beszerezni.

2019. máj. 9. 14:00
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

így előírni már nem fogják. Ha jó áron van a 2emeletes és tetszik is a gyereknek, én megvenném. egyik felében a színesek, másikban a grafitok, postairon, kép-piros, zöldek, radír, stb.

Már nem színeznek annyit, mint elsőben, nem kell, hogy egyszerre lássa mindet.

De egyébként a 12 színes, 1 zöld, 1 piros-kék, 1 postairon 3 grafit kényelmesen befér egy egyoldalú kihajtósba is. és még van mellette 2 rotring, 1 töltőceruza, 1 toll, 3 radír, faragó, vonalzó, órarend.


Számold össze, mennyi ceruzája lesz, plusz 3-5 hely -ennyi férjen bele. Az sem jó, ha a fele üres, akkor minek cipel akkorát?

2019. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!