Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akarja meggyőzni mindenk...

Miért akarja meggyőzni mindenki a gyerekmenteseket arról, hogy nekik szülni kell?

Figyelt kérdés

Látom itt a kérdéseket akik az abortuszról és a végleges fogamzásgátlásról kérdeznek és a válaszok csak arról szólnak, hogy márpedig neked KELL gyerek és szüljél és potyogtasd a gyereket magadból, mert csak akkor leszel valaki egyébként meg nem élvezheted az életet, önző vagy 😅 csak érdekel, hogy aki elrontotta az életét úgy gondolja, hogy akkor mindenkinek szenvednie kell vele együtt és nem teszi ezt meg akkor ne is legyen boldog egyéb dolgoktól?

A másik kedvencem, hogy idős korukra ki fogja őket ellátni… hát nem tudom, a közelemben egyik öreggel sem nagyon foglalkoznak a fiatalok, nincs benne a kultúránkban (mint pl ázsiai országok), idejük sincs a fiataloknak foglalkozni az öregekkel, másrészt el sem lehet tőlük ezt várni.

Nem szeretnék veszekedést, inkább reális érveket, hogy miért nem lehet elfogadni azokat, akik a nyugalmat és gyerekmentes életet választják. Hozzáteszem engem emiatt senki nem bántott a környezetemben, csak itt látom a hozzáállásokat, ami egy fotelből nyilván könnyebb, mint előben.



2021. nov. 5. 17:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Senki nem akarja, csak egyesek paranoiásak.
2021. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sincs gyerekem és soha senki nem akart meggyőzni,hogy legyen. Ha kérdeztek válaszoltam s ennyi. Nagyon túl van ez tolva a mentesek részéről.
2021. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát meg lehet nézni a kommenteket, hogy mit kapnak 😀 igazából csak azért tévedtem ebbe a kategóriába, mert több barátnőm is terhes lett és valamit kerestem, akkor láttam, hogy mennyien bántják az abortuszosokat is. Persze, aki nem akar védekezzen ez alap és tényleg nem ez a megoldás, de jobb, mint alkalmatlan helyzetben megtartani. Bár nem álltam még szerencsére ilyen döntés előtt, de inkább támogatni kellene őket lelkileg, mint ami itt megy…
2021. nov. 5. 17:54
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább örülök, hogy manapság egyre többen belátják magukról, hogy képtelenek lennének felnevelni egy gyereket.
2021. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Linkelj be pár példát. Én azt látom, hogy senkit se izgat ez a kérdés, csak a gyerekmentesek agya kattog ezen valamiért, és ha 20 válaszból 2 azt mondja hogy jajj megbánod ha elkötteted magad, akkor már mindneki bántja őket. Én leszarom ha elköttetnéd magad 20 évesen, de HA esetleg meggobdolod magad, ne járjon az ingyenes lombik. Ennyi. Felőlem lehetsz egyedül, vagy a pároddal, vagy a kutyáiddal, vagy a sportoló barátaiddal, senkit se érdekel, max anyádékat.
2021. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, milyen környezetet fogsz ki, általában minél nagyobb település, annál normálisabb a hozzáállás. De itt a neten garantáltan tele van minden frusztrált szülőkkel, akik itt élik ki magukat - gondolom "savanyú a szőlő"...
2021. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Én is inkább azt veszem észre, hogy azok, akik nem akarnak gyereket, kérdezés nélkül nekiállnak magyarázkodni, pedig senki az ég világon nem mondta hogy szüljön. És azt sem értem miért olvasgatják a gyerekvállalás kategóriát.. :)
2021. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Tessék, linkeltem egyet. Neki van is gyereke, nem olvastam végig, de gusztustalanul beszélnek vele. Azt sem tudtam, hogy elköttetés után van lombik, nem foglalkozom a témával ennyit, műtétet sem csináltatnék, de gondolom aki rászánja magát nem is bánja meg.

Szerintem is nagyon jó dolog, hogy eldönthetik a nők, hogy mot szeretnének, régebben szinte választásuk sem volt. Anyukám, mamám is azt mondta, hogy a mostani helyzetben és tudásukkal nem vállalnának egyet sem. Egyébként én nem vagyok gyerekellenes csak jelenlegi helyzetembe nem illik bele, másé nem zavar (általában). Nem ugyanaz… :)

2021. nov. 5. 18:25
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Morális okok miatt estek neki, jogosan. Undorító dolog csak azért elvettni egy gyereket mert nem olyan nemű amilyet akarsz.


Ha szerinted ez normális, veled van a probléma.

Majdnem olyan kategória mint Kínában ahol kukázzák a lány babákat. Tanulj még egy kicsit mielőtt véded ezt a lányt.

2021. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
Az a kérdés teljesen másról szól. Ő egy bizonyos nemű babát akar,s ha nem az lesz, akkor abortálná. Csak a neme miatt. Mellesleg azt veszem észre hogy egyre több ember(bizonyos réteg kivételével) nem vállal gyereket, vagy csak egyet azt is később megfelelő anyagi és érzelmi háttérrel.
2021. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!