Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan nők válaszát várom,...

Olyan nők válaszát várom, akiknek két vagy három azonos nemű gyermekük van. Ha most teherbe esnél, kisfiúnak vagy kislánynak örülnél jobban?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. nov. 19. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Két fiam van és kisfiúnak.
Két fiam van és kislánynak.
Két lányom van és kisfiúnak.
Két lányom van és kislánynak.
Három fiam van és kisfiúnak.
Három fiam van és kislánynak.
Három lányom van és kisfiúnak.
Három lányom van és kislánynak.
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes és vegyes vágyaim/érzéseim voltak.

2 lányom vagy egyébként.

Amikor kiderült hogy terhes vagyok, valahogy fiút éreztem, és a gondolataimban is fiú “szerepelt” mindig.

En őszintén mind a kettőnek ugyanúgy örültem volna. Nagyon jó lett volna meg egyszer újra lány baba, és pl jó érzés lett volna ugyanazokban a kis rucikban látni a picit is. Kicsit újra éltem volna a nagyok baba korát.

Meg úgy őszintén 2 lány után, nem is gondoltam hogy fiú jön :D

De a 18 hetes uh-n egyértelműen megmutatta milye is van :D a 2 nagy lányom is velem volt, nagyon meglepődtünk de örültünk en el is pityeredtem :)

Parom is vegyes érzelmekkel indult. Ameddig teherbe nem estem, azt mondogatta szeretne egy fiút is. De amikor terhes lettem meg azt mondta inkább kislányt szeretne. Aztán amikor kiderült hogy fiú, hat ő is meglepődött de persze őrült és azóta is nagy örömmel vasarolgatja a fiús ruhákat, és játékokat pedig még meg sem született :D ( 35 hetes vagyok )

2021. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ezt már megkérdezted pár napja
2021. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két fiam van és mindegy. Jó lenne kislány, mert kíváncsi vagyok. És jó lenne fiú, mert az már bevált. Úgyhogy én örülök, hogy nem én döntök.
2021. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Igaza van az előző válaszolónak, már volt ez kérdés- sőt, nagyon sok hasonló kérdésed is volt. Én meguntam... ezentúl már csak tovább görgetek...
2021. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3 fiam van. Nagyon vágytam egy kislányra mióta az eszemet tudom. Ennek reményében, újra babát vállaltunk, de ismét fiú lesz úgy, hogy tavasszal volt egy vetélésem betegség miatt, és ő is fiú lett volna. Muszáj lesz beletörődnöm, hogy nekem már soha nem lesz lányom. :(

Mostmár csak abban bízok, hogyha megszületik a kicsi, akkor ugyan úgy fogom szeretni mint a többit. De mosz eléggé csalódott vagyok.

2021. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!