Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Homofób az ,ha úy gondolom...

Homofób az ,ha úy gondolom ,hogy egy család 1 nővel és 1 férfival többet tud adni a gyermekének ,mint egy azonos nemű család?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
145 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 anonim ***** válasza:
42%
Nem, egyáltalán nem az, bár az Amerikát ész nélkül követő emberek mindent képesek homofóbnak nevezni
2021. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/122 anonim ***** válasza:
58%

Igen.

Ha megnézed az átlag magyar családokat, az egy nö erölködik a gyerekekkel, az egy férfi a haverokkal kocsmázik, részegen esik haza és végigveri a családot. EZT nem föltétlen tartanám pozitívnak.

Nagyon kevés az a heteró család, ahol tényleg mindkét fél részt vesz a gyerekek életében, mármint pozitív módon, és ahol müködik az egész mint család.


De ettöl eltekintve is, nem az a döntö kérdés, hogy hányan nevelik a gyereket - mert rengeteg egyedülálló anya és kevés egyedülálló apa van -, hanem ha ketten vannak, azok emberileg milyenek.

Harmonukis kapcsolatban élö két nö vagy két férfi mindenképpen jobb, mint az egy nö meg az alkoholista, agresszív férfi felállás.


(Nem vagyok sem meleg, sem leszbikus, és nem pártolom egyértelmüen az ilyen családokat, de nem is vagyok elfogult a heterókkal szemben)

2021. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 anonim ***** válasza:
34%

#2


Ahogyan a harmonikusan élő hetero család is jobb mint a nem harmonikus egynemű.


A kérdés inkább az, hogy a harmonikusan élő hetero és homo család közül melyik a jobb?

2021. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/122 anonim ***** válasza:
43%
#2 Ez a kedvenc érvem, amikor azt mondjátok, hogy alkoholista az apa. És mi van ha 2 apja van és mindkettő alkoholista? Mi van akkor, ha 2 anyja van és mindkettő az utcán dolgozik?
2021. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/122 anonim ***** válasza:
26%
#2 gondolom valami ballib feminista, aki szerint minden férfi egy erőszakoló, semmirekelló alkoholista, igen, tudjuk.
2021. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/122 anonim ***** válasza:
27%
2. Hát igen. Sok nő iszik. Ebbol a szempontból ez semmit sem jelent. Mindkét nem lehet függő. Akkor is ha két nő, akkor is ha két férfi van együtt. Mondjuk remélem az örökbefogadás áll az 5 éves várakozás alatt azért kibukik ha mentálisan instabil valaki. Nők persze születnek, nekik nem kell feltétlenül örökbefogadni. Ott inkább előfordulhat amiket írsz
2021. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/122 anonim ***** válasza:
80%

A 2-es vagyok, és látom a szövegértelmezés nem megy!

Elöször is nem vagyok sem feminista, sem baloldali, sem liberális (a MO-on használatos értelemben), nem vagyok férfigyülölö, stb.

Másodszor írtam - csak ezt egyik válaszoló sem vette észre -, hogy a gyereknek egy harmonikus szülöpár jobb, mint egy feltétlen két különbözö nemü emberböl álló , ahol azon kívül, hogy egy férfi-egy nö, semmit nem lehet róluk tudni.

Amit meg a tipikus magyar családról írtam, az a többségre igaz, elég elolvasni itt is a családi kapcsolatokban elöforduló kérdéseket és válaszokat.

2021. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/122 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem homofóbia. A homofób az meleg gyűlöletet jelent. Ő nem utálja a melegeket, csak a családról van egy véleménye. Annyira utálom amikor mindenkit homofóbnak neveznek aki nem ért minden egyes dologgal együtt velük. De amíg senki sem bánt senkit addig haggyuk már hogy mindenkire rásüssük ezt a bélyeget.

Kérdező pont erről volt szó valahol és nagyon megragadt bennem az hogy azzal hogy már a dolgokról alkotott véleményünket is szenyellni kell és el kell folytatni (pont mint neked akit lehomofóboznak) úgy néz ki hogy már a gondolkodás miatt is büntetni akarnak. Már szinte nem lehet szabadon gondolkodni se.

De amíg nem megyek oda valakihez hogy bántsam és nem szólok be neki, nem mászkálok le a melegekkel táblákkal, nem dobákom meg a felvonulókat addig had gondolják amit akarok.

2021. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/122 anonim ***** válasza:
35%

Egyértelműen a hetero a jobb, mivel igenis kell egy gyereknek az anya és apamodell is. Ez egyszerű pszichológia. Csak a liberálisok képtelenek felfogni, ahogy azt is hogy a homoszexualitás ugyanolyan deviancia és betegség mint a zoo vagy pedofília, annyi különbséggel hogy társadalmilag elfogadott mivel 2 önálló felnőtt ember viszonya. (Aki szerint nem deviancia, az csak gondoljon arra hogy 2 azonos nemű nem csinálhat gyereket, ezért ha ez lenne a normális, elég hamar kihalna a fajunk)


Mindenesetre még a szerető homo szülő is jobb mint egy hetero aki bántalmazza a gyerekét.

2021. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/122 anonim ***** válasza:
23%
Ennyitől nem vagy homofób. A kérdés az, hogy te engedélyeznéd nekik a házasságot és az örökbefogadást (természetesen szigorú átvizsgálás után) vagy sem? Tehát el tudsz-e tekinteni a véleményedtől, vagy sem?
2021. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!