Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két szótagú dupla mássalhangzó...

Két szótagú dupla mássalhangzós lány neveket tudtok írni?

Figyelt kérdés

Nem kell, hogy anyakönyvezhető legyen magyarországon. Amik nekem eszembe jutottak:

Panni, Panna, Fanni, Fanna, Lilla, Milla, Lotti, Bella, Anna, Hanna, Rella. Ezeken kívül várnék ötleteket. Van már otthon egy kislány hasonló névvel és mellé szeretnék találni.


Köszönöm



2021. nov. 22. 10:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
De miért a testvéréhez kell passzolnia? Ők ketten önálló egyéniségek lesznek, nem egy kollekció darabjai...
2021. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Attól, hogy hasonló a nevük még önálló egyéniségek lesznek!!! Valaki kitalálta ezt a hülyeséget, hogy hasonló névvel ugyanolyan személyiségük lesz és azóta ezt szajkózzátok!!! NEM...HA APA ÉS FIA IS JÓZSI ATTÓL MÉG KÜLÖNBÖZŐ SZEMÉLYISÉGRŐ VAN SZÓ! Értsétek már meg.
2021. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Ella, Emma
2021. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Donna
2021. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kedves első, megértem ha így látod, bár nem tudom mi a probléma ezzel. Én nem így látom. Én pl Lilla vagyok, a húgom Anna. Úgy érzed, hogy kellemetlenül passzol a nevünk egymáshoz, mert én nem. Ettől függetlenül a válaszod reljesen irreveláns, nem azt kérdeztem, hogy mi a véleménye bárkinek a feltett kérdésről, hanem név ötleteket szerettem volna kérni.

A gyermekeimnek nem tervezek hasonló nevet adni pl Bella és Milla, de nem értem, hogy mondjuk egy Fanni és Emma párossal mi a baj.


Ugyanúgy két szótagú, dupla mássalhangzós nevek, de mégsem egy kaptafa

2021. nov. 22. 11:24
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Más kérdésnél olvastam olyat hogy az is zavar vagy megbotrankoztat valakit ha nagyon más stílusú nevek vannak testvérek között. (Pl Dzsenna meg Irén)
2021. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Hella
2021. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Az összes -bella végződésű Annabella, Mirabella stb
2021. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
Kitti
2021. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Csilla, Lilla, Milla, Gitta, Gemma, Emma
2021. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!