Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vaják, Witcher sorozatban a...

Vaják, Witcher sorozatban a szinkronszínészek miért ejtik furán a dupla mássalhangzókat?

Figyelt kérdés
Főleg a zöngétleneket. TT, KK ilyesmi

2020. jan. 25. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert a netflixnél hibának vélték és kivágták belőle a duplát.


De ha most nézed, már nem kéne sok ilyennel találkoznod, a nagyrészük már javításra került.

2020. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de várjunk! nem magyarok vágták? vagy mi? gép vágta?
2020. jan. 25. 16:16
 3/11 anonim ***** válasza:
A Netflix egy amerikai cég, nem hinném, hogy sok magyar hangmérnök dolgozna náluk.
2020. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pontosan erről beszélek. Hogyan tud nem magyar hangmérnök magyar szinkront vágni? Mármint nem lenne célszerűbb magyarokat felvenni a szájraillesztéshez?
2020. jan. 25. 16:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet célszerűbb lenne, de elég sokba kerülne minden országban fenntartani egy komplett technikai személyzetet is.


Egyébként szerintem a szinkronstúdióktól eleve szájra illesztve kapják vissza az anyagot, nekik már csak max utómunkák vannak vele, lehet csak egy egyszerű szoftver beállítás ment félre pl zajszűrés közben. De kár ezen rugózni, hibáztak, javították és kész.

2020. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez még hányszor lesz megkérdezve?
2020. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én még egyszer sem kerdeztem
2020. jan. 25. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
2020. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
8as lepontozása indokolatlan. Minden segítséget megadott, ami ahhoz kell, hogy a válasz is meglegyen és az oldal használatát is jobban megismerd.
2020. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

BTW sok javítva lett, de én még az új verzióban is találtam 5 hibát.

Ha nincs netflixed, akkor valószínűleg a régi verziót loptad még el... Már vannak illegális oldalakon is javított verziók.

2020. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!