Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdtél bevásarolni a...

Mikor kezdtél bevásarolni a babának?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki akkor csinálja amikor jól esik, jónak látja:) de kíváncsi vagyok, ki mikor, hány hetesen kezdett nézelődni
2021. dec. 2. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
A javát születése után. Előtte szinte alig kellett költeni, mindent kaptunk. Később amikor láttuk mire van szükségünk, akkor vettünk.
2021. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25. héten kezdtem el összeszedni a babakelengyét
2021. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20-30. hét között mindent beszereztem amit gondoltam. Nagyjából 2-3 hónapos koráig előre megvoltak így a ruhák, nem kellett utólag rohangálni egy kisbabával, nekünk így volt praktikus
2021. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
14 hetesen kezdtünk el tervezgetni, nézelődni. 15 hetesen kaptunk egy csomó kisruhát ajándékba babás ismerősöktől, így ilyen tekintetben semmit nem kell vennünk. Most 17 hetes vagyok, már azért apróságokat kezdünk összeveszegetni, főleg ha látok valamit valahol használtan, jó állapotban, jó áron. A nagyobb dolgokat (babakocsi, bútor, stb., majd félidő utánra tervezzük csak, ha megtaláljuk, amit keresünk. Addig csak nyitott szemmel járunk, nézelődünk. :)
2021. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28 hetes voltam mikor először vettunk neki apróságokat. Aztán 32 hetes korom körül a ruhakat, pelus, stb stb. A babakocsit szules utan vettuk.
2021. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
20hetesen vettük meg a babakocsit (használtam vettük és túl jó árban volt, hogy otthagyjuk). Utána szépen lassan mindent beszereztünk kb a 35.hétre.
2021. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is folyamatosan szereztük be, úgy hogy a 35-36. hétre minden meglegyen. Most behajtogattam, és elrendeztem mindent, készen áll a babaszoba is.


36+ hkm

2021. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt egy vetélésem előtte, így az volt a terv várunk csak nézelődünk😁 hát 11. Héten már meg volt a babakocsi, és onnantól apránként folytattam.
2021. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!