Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más is, aki gyerek nélkül...

Van más is, aki gyerek nélkül nem tud bevásárolni?

Figyelt kérdés

Nektek nem nehéz? Vagy csak én vagyok ilyen béna? Segítség nincs, mindenhova gyerekkel megyek, orvoshoz is. El tudok intézni mindent, amit kell, de magamnak pl 2 éve nem vettem új nadrágot. Nem azért, mert nem telik rá. Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy 2 évesse ruhát próbáljak. Ti meg tudjátok oldani?

Már egy nagybevásárlástól is rosszul vagyok. Itt nincs nagyobb bolt. Minimum 5 kicsibe kell elmenni, hogy mindent beszerezzünk. Babakocsival még haladunk is, de mivel sokszor gyalogolunk. Egy ilyen körút teljesen lemerít. Tényleg úgy érzem nincs energiám magamra. Ez igénytelenség, tudom. De ruhát vásárolni magamnak, kész öngyilkosság. Garantált a cirkusz. (Pedig csak egy átlagos 2 éves)


2016. febr. 12. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Volt mar tobbszor,hogy ruhat vasarolni is gyerkoccel mentem,de akkor csak oda mentunk,tervezetten letudtuk elozo nap a bevasarlast a hutobe:)

Egyebkent en szeretek vele vasarolni. Mikor pici volt elvolt a babakocsiban,most meg tolja a kis bevasarlokocsit es pakolja,ami kell (elotte azert egyeztet velem,h mit vegyunk:))


Mondjuk en probalgatas nelkul veszek ruhat!

2016. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ferjed, anyukad, baratnod nem tud segiteni? Legalabb elkiserni vasarolni, figyelni a gyerekre, amig probalsz?
2016. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Én szerencsés vagyok, mert van Tesco online bevásárlás és konfekcióméret vagyok, így neten veszek ruhát. 2 gyerekem van. El sem indulok velük, mind a kettő 3 év alatti. Esélytelen, hogy oda tudjak figyelni arra, amit venni akarok. Próbálgatásról pedig szó sem lehet. Pár év, aztán megint lesz időm magamra, addig túlélek. :)
2016. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sincs segítségem, de van férjem. Néha hármasban megyünk el, és akkor elvan a kicsivel, amíg próbálok.

Bár én fényévente 1x veszek ruhát magamnak, amit üzletben próbálgatok.

Meg a mamánál is hagyjuk néha, akkor mi szussznunk. (130 km-re lakik, szóval ez nem heti rendszerességű)


Ja, és a legutóbb én vateráról vettem magamnak ruhákat. Nagyon olcsón, nagyon jó farmereket, felsőket. Tehát ki sem kellett mozdulnom otthonról.

2016. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

tecsó kiszállítás?

neten összeszeded, leadod, kihozzák csúcsidőben egy 1000, de mivel neked jöhetnek bármikor így kb 500ft

2016. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5-s: én is ezt írtam, csak tudod, ezzel az a gond, hogy kisebb helyeken nem elérhető még.
2016. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő van, már szerencsére nagyobbak, de értem, miről beszélsz.

Talán kétszer voltam olyan bátor, hogy velük indultam el ruhát venni. Cipőt csak úgy tudok venni, ha fel is próbálom, egész napos program. Széles a lábfejem, kicsi a lábam, ezerből egy cipő jó, és az se tetszik. :)


Vagy négyen vásárolunk, tehát a férjem is jön, vagy itthon hagyom vele addig a kicsiket (egy két évesről már apuka is remekül tud gondoskodni).


Ennél az viccesebb, mikor a két gyereket viszem, és nekik vásárolok. Egyik lepakolja a cipőket, míg a másikra felpróbálok egyet. :(

2016. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont két évesem van, kb fél éve nem voltampróbafülkében 😖 Neten vásárlok, meg néha férjemmel, anyukámmal. Ez ilyenkor tényleg nehézkes. Babakorában még nagyon jól elvásárolgattam babakocsival.
2016. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt segítségem soha, 5 gyerekem van,átlag 1,5 éves korkülönbséggel. Ruhát akkor vásároltam,mikor a férjem vigyázott rájuk, a heti nagybevásárlást pedig velük intéztem.
2016. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Költöztünk, így segítségem nincs. Férjem reggel 7-től este 7-ig dolgozik.Hétvégén csak délig. Tesco ide nem szállít.

Ha pozitív akarok lenni, akkor azt mondom, legalább spórolok.

2016. febr. 12. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!