Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lesz valaha megint adómentessé...

Lesz valaha megint adómentesség a nagycsaládosoknak?

Figyelt kérdés
ma a védőnőnk mondta hogy hamarosan megint mennyire jó lesz a nagycsaládosoknak....ti hisztek még benne?
2010. szept. 6. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

off. én már azzal is elégedett lennék ha az egy gyerekkel tisztességesen meg lehetne élni.


on


nem hiszek benne...

2010. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
A két gyerek is gyerek. Sőt, az egy is. Miért mindig csak a nagycsaládosokat kell támogatni? A főállású anyák több mint a fele semmit nem csinál, a gyerekeik óvodában, napköziben, jóval túl a megengedett 5 óránál. Ha úgyse nevelik a gyerekeiket, minek szülnek 3-5-öt? Természetesen a gondoskodó, törődő nagycsaládosok megérdemlik, de a gondoskodó, törődő kétgyerekesek is!!
2010. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen egyet értek Veled kedves utolsó.Nem abból a "népségből" való vagyok akik potyogtatják a gyerekeket a támogatások miatt.mindig is nagycsaládot szerettem volna,Én is és a férjem is abban nőttünk fel.csak nagyon bosszant hogy akik be merik vállalni a nagycsaládot azokat meg szarnak támogatni.nekem a férjem aránylag jól keres,tehát a családi pótlékon meg azon a nevetséges adókedvezményen kivül más támogatást nem kapunk,és még a szocpolt is elvették.Én azért elvárnám a kormánytól hogy jobban támogassa a családosokat(a kiscsaládosokat is)főleg hogy megint össze vissza igérgettek fűt fát.
2010. szept. 6. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ezt írtam én is. Az ilyeneket kellene támogatni! De az a baj, hogy épp azt a bizonyos másik réteget támogatják(:
2010. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit vársz, mikor novemberben arról szándékoznak dönteni, hogy GYES mellett ne lehessen dolgozni. Vagy a gyes, vagy a munka. Akkor szerinted???
2010. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!