Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeik vannak a...

Milyen lehetőségeik vannak a nagycsaládosoknak? Utazás bkv-val? Támogatások? Programok.

Figyelt kérdés
az a gond,hogy nem az én hibámból sajnos albérletbe kerültünk öt gyermekemmel és kilátástalan a helyzetünk,amit nem szeretném ha a gyerekek is éreznének. jo lenne őket elvinni minnél több helyre dehát minden ár a csillagos ég. pesten a közlekedés ennyi személlyel horror összeg. szeretnek a bkv-sok is sok kedvezményes utazásrol is mélyen hallgatni....ha tudtok ilyeneket kérlek irjatok.
2010. szept. 19. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lépjetek be a Nagycsaládosok Országos Egyesületébe és mindenféle ingyenes vagy olcsó programokon tudtok részt venni, ingyen ruhákat, élelmiszercsomagokat kaphattok, tavaly pl. még energiatakarékos izzókat is szereztek valahonnan ajándékba.

Ezen túl -függetlenül a NOE tagságtól - mindenkinek jár a bölcsiben, oviban, iskolában a kedvezményes étkezés, ingyenes tankönyv. Biztosan vannak még támogatások, szerintem az Önkormányzat Szociális osztályát kérdezd meg (lehet csak úgy, telefonon is érdeklődni, akkor nem mész be ügyfélfogadáson sorba állni potyára).

Ennyiről tudok (én nem vagyok nagycsaládos), remélem, segítettem :=)

2010. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezeket a tanszer dolgokat tudom de ez az önk... ugyan nem kell sorban állni de nem adnak szinte semmit,mondván nincs olyan ami adhato,és nincs pénzük. a nagycsaládosokhoz nem pénzért lehet belépni? ja és köszönöm szépen
2010. szept. 19. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik augusztusi Nők Lapjában volt egy kb. 2 oldalas cikk, ahol nagyon sok kedvezményt felsoroltak. Pl. Állatkert, közlekedési kedvezmények, pont ilyesmik, amiket keresel.

A héten megyek anyukámhoz, ha még megvan neki az újság, akkor kiírom neked belőle a dolgokat, de nem merem 100 %-ra ígérni.


De arra emlékszem belőle, hogy hatalmas kedvezmények sehol nincsenek, igazából csak pár száz forintokat lehet megspórolni. És azért minimum 5-6 ezres tételekről van szó.


De nagyon megható és szép a szándékod, hogy így próbálod elterelni a gyerekeid figyelmét! Remélem, sikerrel jártok!

2010. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A NOE-ba (Nagycsaládosok Orsz. Egyesülete) kb. 5000,- Ft az éves tagdíj, de ezt az első ajándékcsomaggal bőven visszakapod és átlagban havonta-kéthavonta vannak csomagosztások (cukor, étolaj, tea, tej, csoki, joghurt, gyümölcs, konzervek, stb., mikor mit adnak a támogatók). Az ingyenruhákért pedig bármikor bemehetsz, válogathatsz az aktuális készletből (sokszor vannak játékok is) és korlátozás nélkül hozhatod el, amire szükséged van. Plusz, ha feliratkozol a levelezési listára, akkor e-mailben értesítenek mindenféle programlehetőségről. Pl. idén voltunk féláron a Bábszínházban, a Tháliában, és teljesen ingyen a Főv. Nagycirkuszban és a Presidance előadásán, stb. Sokkal több programlehetőség volt, de mi ezeket választottuk. Láthatod, az az éves tagdíj sokszorosan megtérül az év folyamán.
2010. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Off


Megkérdezhetem hogyan lehetséges belépni?

Köszi

2010. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:44 vagyok.


Itt a NOE linkje, lefelé görgetve a bal oldalon van a letölthető belépési nyilatkozat és a fülecskék között megtaláljátok a tagsággal járó kedvezményeket is.


[link]

2010. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a sok jo segitséget és várom továbbra is.
2010. szept. 21. 15:43
 8/8 anonim válasza:
2012. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!