Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név illik szerinted...

Melyik név illik szerinted legjobban a Szabó vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Lassan itt a szülés időpontja, de még mindig nem döntöttük el, hogy melyik név hangzik a legszebben a vezetéknévvel. Nem a válaszok alapján fogunk dönteni, viszont kiváncsi vagyok mások szerint melyik verzió hangzik a legjobban.

Szabó Lilien

Szabó Laura

Szabó Zselyke

Szabó Mira (vagy Míra)


2021. dec. 18. 14:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Laura és a mira tetszik. A másik kettő sem rossz csak én rosszul vagyok azoktól a nevektől.
2021. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Laura
2021. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Laura nekem is
2021. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezek közül egyik sem, cigányosak.


Az Éva, Katalin, Mária, Erzsébet nem tetszik? Ezek szépen hangzanak ezzel a vezetéknévvel

2021. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
#4 cigányos 😅😅😅...istenem. Mert egy cigány nem ember vagy mire gondolsz?
2021. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Laura =)
2021. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%
Lilien és Laura. Zselyke... sose hallottam ilyen névről. Mira meg külföldi név. De 2-3 hónapja, ebédhordás közben az étteremhez ahol dolgozok, közel van egy játszótér. Egyszer hallottam olyat, hogy az anya a fiát Brandon-nak hívja, egy másik pedig a lányát Kira-nak. Nem tudom mikor jöttek be ide a külföldi keresztnevek, továbbá nem tudom az említett egyének vezetéknevét, de akármi is, magyar vezetéknévvel biztos furcsán hangzik.
2021. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Kimondtam hangosan, szerintem ilyen vezetéknévhez nem mennek ilyen felvágós, pöffeszkedő nevek. Nem attól lesz a gyerek különleges, ha ilyen celeb nevet adsz neki.
2021. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#8

Igazad van, de a Laura egy átlagos női név és valamennyi vezetéknévvel jól csend, függetlenül hogy híres-e az adott személy vagy sem.

2021. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Hetes és kilences vagyok. Húúúú de sértő lehet valakinek a válaszom (a hetes), ha így le lett nullázva...
2021. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!