Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név illik szerinted...

Melyik név illik szerinted legjobban a Szabó vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Lassan itt a szülés időpontja, de még mindig nem döntöttük el, hogy melyik név hangzik a legszebben a vezetéknévvel. Nem a válaszok alapján fogunk dönteni, viszont kiváncsi vagyok mások szerint melyik verzió hangzik a legjobban.

Szabó Lilien

Szabó Laura

Szabó Zselyke

Szabó Mira (vagy Míra)


2021. dec. 18. 14:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem alapból nem tetszik a Zselyke név, de a Szabó vezetéknévvel tök jól hangzik szerintem. A Lilien túlzás hozzá, a Laura meg túl snassz. A Míra név meg csúnya. De ez az én véleményem.
2021. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem értem hogyan lehet egy név felvágos, pöffeszkedő vagy akár cigányos.. Ezek szerintem inkább névtől függetlenül előforduló dolgok. Nem celebek miatt gondolkozunk ezeken a neveken, hanem mert szerintünk szépek, de ez persze relatív. Senkit nem pontoztam se le, se fel.
2021. dec. 18. 15:47
 13/22 anonim ***** válasza:
5%
Utálom az ilyen modern, csicsa picsa neveket. Valami normális néven nem gondolkodtok? Magdolna, Ilona, Katalin pl
2021. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13 Elfogadom a véleményed, de nekünk ezek is teljesen normális nevek. :)
2021. dec. 18. 15:50
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

Ne csodálkozz kérdező, itt a maradi, 50 éves nők körében csak a Kakalin a normális név:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2021. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%

Mitől lesz "csicsa picsa" egy név?

Szerintem pedig a Magdolna, meg az Ilona kifejezetten ronda.


Imádom, hogy az itteni válaszolóknak általában semmi nem jó, és mindenbe bele kell kötni.

2021. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ehhez a vezetéknévhez mindegyik illik, de a Zselykét nem adnám, mert számomra borzasztó név. A Laura egy tök átlagos név, de nekem nem tetszett soha. A Lilien elmegy, de nem adnám, így marad a Mira, ami tetszik is, de mostanában nagyon népszerű.
2021. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyik illik a vezetéknévhez, de személy szerint nekem egyik sem tetszik. De nektek kell, hogy tetszen.
2021. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
24%
Zsófi
2021. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik tetszik, mindegyik illik is a vezetéknévhez.


De nekem hangzásban valahogy a Zselyke és a Míra jobban passzol hozzá.

2021. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!