Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan elítélendő egy...

Miért olyan elítélendő egy 4.gyermek,ha a körülmények adottak?

Figyelt kérdés
A szülők fiatalok, dolgoznak mindketten. Apa az átlagnál jobban keres. A házuk saját, egyedül egy kocsi hitelük van. Törödnek a gyerekkel, programok vannak. Az iskolás lánnyal mindig tanulnak, sportolhat. Természetesen a többieknek is ugyan ezt biztosítani fogják. A gyerekeket nevelik nem csak úsznak az árral. Valószínűleg többet kell majd dolgozni a 4.gyerek miatt főleg ha nagyobb lesz. Védekeztek, sokáig tanakodtak mi legyen. Megtartják. Most Ők a Sátán amiért megtartják a kicsit. Az anya nagyon ki van ezek miatt az előitéletek miatt.

#körülmény #Miért itelik el?
2021. dec. 20. 09:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%

Ki ítéli el? És minek foglalkozik mások véleményével egy felnőtt nő, akinek már saját egzisztenciája és gyerekei vannak?


Valahol 25 év környékén már illik kinőni abból, hogy zavarjon, mit gondolnak rólunk mások. Anyuka elég fiatal lehet, ha még el sem jutott idáig, de akkor tényleg megkérdőjelezhető, minek neki gyerek, ha annyira sincs érett agyban, hogy lesz*rja mit gondolnak mások.

2021. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, csak az emberek szabályosan kényszert éreznek rá, hogy ítélkezzenek és beleszóljanak mások életébe.
2021. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Te most trollkodsz?????????


"Most Ők a Sátán amiért megtartják a kicsit. Az anya nagyon ki van ezek miatt az előitéletek miatt."


Miféle előítéletek? Ki tesz erre megjegyzést? Miért van ki az anya ezek miatt?


Aki megjegyzést merne tenni az újabb gyerekünkre, azt úúúgy elküldeném az anyja keservébe, hogy utána a szemem elé se merne kerülni! Akár rokon, akár szomszéd, akár a gyerek óvónője, tanítónője lenne az, vagy bárki más.

És elég baj, ha sem a férj, sem a feleség nem képes erre!

2021. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden körülmény adott, és senki nem fog nyomorogni, meg lelkileg sérülni a helyzettől, akkor miért lenne elítélendő?! A mai világban már nem ez a megszokott ugyan, de eszembe nem jutna megszólni valakit emiatt. Szerintem ne foglalkozzon az anyuka az előítéletekkel, ha a család örül, akkor a többi ember kit érdekel?
2021. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Azért mert annyit nem mondanak: de jó gratulálok!

Minek?

Hány hetes? Uhh el se lehet vetetni.

Jó hülyék vagytok és stb....

Anyuka kinőtt abból a bizonyos korból kedves 1-es.

Csak fáj neki a sok bántás...a baba saját nagyapja is szövegel.

2021. dec. 20. 09:30
 6/33 A kérdező kommentje:
A szülők nem hagyják magukat egyébként,de rosszul esik nekik.
2021. dec. 20. 09:31
 7/33 A kérdező kommentje:

Ha Ti babát várnátok és valaki azt mondaná: Minek az?

Jól esne?

2021. dec. 20. 09:32
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem, de ha mások véleménye határozná meg a gyerekvállalásomat, akkor nem igazán tartanám magam felnőttnek. Most akkor ők vetessék el a gyereket, mert más szerint 4 gyerek sok? Ha ők ilyen véleményekre adnak, akkor csak sajnálni tudom őket.
2021. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem esne jól és annak a személynek tuti meg is mondanám, hogy egy paraszt és majd akkor nem kell jönni kisbabázni sem. De ezen aztán nem szomorkodnék. Ha megtehetik és akarják akkor mit foglalkoznak ezzel. Nekem is mondta egy ismerősöm, amikor terhes lettem, hogy na ti is tönkreteszitek a bolygót. Hát én csak röhögni tudtam rajta..
2021. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
Én 3.at szeretnék már abba is belekötöttek itt,hogy majd elhanyagolom az első kettőt :( tul kell ezen lépni. Az emberek gonoszak...
2021. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!