Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg szólnia kell a védőnőn...

Tényleg szólnia kell a védőnőnek a gyermekjólétiseknek, mert elválunk?

Figyelt kérdés
Most válunk el a férjemmel. 2 kicsi gyerekünk van. Nagyon békés, kulturált az egész válásunk. Folyamatosan jön ő is a gyerekekhez. A ház is mindig rendezett, a gyerekeknek meg van mindenük, és nekem is fix normális jövedelmem van. Erre ma ezzel hívott fel a védőnő. Azt mondta, hogy én most olyan anyuka vagyok aki hivatalosan krízis helyzetbe van. Mert hogy egyedül maradtam 2 kicsi gyerekkel. Ez tényleg így van? Nem tudom elhinni, hogy a válás miatt szólni kell a gyermekjólétnek.

2021. dec. 22. 16:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez egészen biztosan nincs így. Gyakorlatilag jelent a gyerekjólétnek minths veszélyben lennétek.
2021. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
15%

Kevés az infó.


- NEKED, van lóvéd/melód?

- Hol fogsz lakni?

- Fizikális és mentális állapotod? És a gyermekeké?

- Magyar állampolgár vagy?

- Kaptok bármilyen segélyt, speciális támogatást?

2021. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én sem értem, próbáltam megkérdezni, hogy ezt most hogy kell elképzelni, és miért? De igazából semmi konkrétat nem mondott, csak össze vissza beszélt lelkiállapotról, meg hasonlókról. De pont hogy végre minden nyugis, hogy a válás mellett döntöttünk.
2021. dec. 22. 16:26
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen, van keresetem, bejelentett állásom. Abban a házban maradtam a gyerekekkel, ahol előtte is laktunk. 25 éves vagyok, teljesen fitt és egészséges.

Magyar állampolgár vagyok, a volt férjem és a gyerekeim is azok.

Nem kapunk semmi speciális támogatást, nem is szorulunk rá.

Én magam mindent megtudok venni a gyerekeimnek. Nem szűkölködünk, és nem kell hónapról hónapra számolni a pénzt se.

2021. dec. 22. 16:28
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Válni oka biztos van. Csak úgy heccből, mert nem tetszik a képed nem jelentget hivatalos személy a gyámügynél.
2021. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Úgy gondolom kicsit túl tolja a védőnő,amennyiben minden úgy van ahogy mondod.De ha megnyugtat picit,akkor ez mindössze annyi lesz,hogy kimegy egy családsegítő,csinál egy környezettanulmányt,és ennyi. Nem igen lesz ennek folytatása,de minen bejekentést ki kell vizsgálniuk.

(Dolgoztam gyermekjóletben)

2021. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Megint egy védőnő, aki nem képes a saját kompetenciaszintje határán belül megmaradni. 🤦‍♀️
2021. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Jelentsd be a védőnőt a felettesénél, nem tudó talán az az önkormányzat, többiek tudjátok? Amúgy volt már ilyen eset ahol végül a védőnőt menesztették mert túl lepte a hatáskörét.
2021. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%
Én 3 gyerekkel maradtam egyedül, mégsem volt semmi ilyesmi
2021. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Új a védőnő, eddig 2x találkoztam vele összesen. Az előzővel soha semmi gondunk nem volt. Sőt néha megkért hogy ha a gyerekorvosnál minden rendben ment akkor csak küldjem el neki e-mailbe a dolgokat, mert vannak problémás gyerekek, és így is szűkös a beosztása.
2021. dec. 22. 18:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!