Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Nátán Noel,Kolen,Keve,Dominik,Kevin,Belián,Zsombor,Olívia

Igen,tisztában vagyok azzal,hogy eléggé felkapott és divat nevek de mégis tetszenek. Ne támadjatok le légyszi azzal,hogy milyenek ezek a nevek hisz mai világ az ilyen,egyre kevesebbek az ősmagyar nevek el kell fogadni.


2021. dec. 28. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Dominik, Zsombor, Olívia még szerintem rendben vannak. Nekem a többi nem tetszik. De ízlések és pofonok, mit számít ki mit gondol. Nektek tetsszen, és ne legyen kiszúrás a gyerekkel 🤷‍♀️
2021. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
A Beliánt és a Kolent nem adnám, de csak azért nem, mert nem ismerem őket, hirtelen azt sem tudtam eldönteni, hogy fiú vagy lány nevek-e. Szerintem szégyenkezni egyik felsorolt miatt sem fog a gyerek. Az én kisfiam például Noel, mert az apukája külföldi és nemzetközi nevet akartunk. Soha senki nem mondta, hogy gáz, főleg a gyerekek nem. Még konzervatív, vallásos szüleim sem szólták le.
2021. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

szerintem rettenetes: Nátán, Noel, Kolen, Kevin

elmegy kategória: Keve, Belián

nem gáz: Dominik, Zsombor Olívia

2021. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
A Zsombor és Olívia még elmegy. A többitől a hideg ráz, ha úgy kell rájuk gondolni, hogy én adom a saját gyerekemnek. Egyébként más adhat tőlem Nitendót is, az ő dolga.
2021. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Zsombor, Dominik, Olívia, Kevin jó, a többi nem tetszik.
2021. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

tetszik: Noel, Dominik, Zsombor, Olívia


elmegy: Nátán, Kevin


borzasztó: Kolen, Keve, Belián

2021. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg add amit szeretnél. Pár év és az a név amire most a többség húzza a száját elfogadott lesz. A fiam Zsombor, ne tudd meg mit kaptam, amikor bejelentettük anno a családnak😅 Most meg senki nem lepődik meg ettől a névtől. Én a Kevinnel voltam úgy, hogy na ne ez most komoly? Viszont mióta ismerek egy Kevint, azóta úgy tekintek rá, mint egy teljesen hétköznapi, szokványos névre.
2021. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Nátánról a sátán szó jut eszembe.

Kolen nekem nem tetszik egyáltán.

A Keve se tetszik, a teve jut az eszembe, inkább Kevin.

A Dominikkal nincs semmi bajom, csak túl gyakori.

A Belián nevetséges.

A Zsombor se tetszik.

Az Olívia úgy-ahogy elmegy.

2021. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyedül az Olívia tetszik.
2021. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Nátán: borzalmas, a Sátán jut róla eszembe.

Nolen: divat név a Noel után.

Kolen: a még cifrább verzió, semmi utónév hangzása nincs.

Keve: tetszik, bár mostanság kezd egyre jobban elterjedni.

Dominik: legalább 10 éve a tucat nevek egyike, soha nem tetszett az idegen hangzása miatt.

Kevin: külföldről átvett divat név.

Belián: katasztrófa, ez sem hangzik névként, a pelikán jut róla eszembe.

Zsombor: alapvetően szép név, régen tetszett is, amíg nem vált tucat névvé.

Olivia: eléggé felkapott lett az utóbbi időben, de nem ez miatt nem tetszik, hanem vhogy a hangzása miatt. Oliva bogyó jut róla eszembe és becézni sem igazán lehet.

2021. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!