Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki igényel épp vissza szja-t?

Valaki igényel épp vissza szja-t?

Figyelt kérdés
Csak nálam van órák óta lefagyva a rendszer? Mindent rendben kitöltök és azt írja, hogy sikertelen beadás, visszairányít a kezdőoldalra. Mi lehet a baj?
2021. dec. 29. 22:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, váratlan rendszerhiba történt, azt írja.
2021. dec. 29. 22:53
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
próbáld meg másik böngészőből. ha nagyon nem megy, nyomtasd ki és add fel, nehogy lecsússz róla
2021. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
2, nem tud lecsúszni róla, mert ez csak a február 15-i előleghez kell. Ha nem nyilatkozik, bevallásban kéri vissza. Aki beadja február 15 előtt a bevallást, annak meg úgyis semmissé válik ez a nyilatkozata. Tök felesleges volt beadni.
2021. dec. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, próbálkozom!

#3 Akkor nem csak a nyomtatványt kéne beadni, hanem az adóbevallást is meg kéne csinálni? Nem értem teljesen.

2021. dec. 30. 07:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Adóbevallás mindenképpen kell, május 20-ig.

Csak ha beadod február 15 előtt, akkor érvényét veszi a mostani nyilatkozat, mert nem kapsz vissza előleget február 15-én, hanem a bevallás beadását követő 30 nap múlva a jó összeget.

2021. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan ez volt, mikor laptopról akartam beadni, hiába töröltem előzményeket vagy sütiket.

Végül telefonról simán meg tudtam csinálni, tehát nem rendszer hiba volt. Azóta sem értem mi volt ez.

Egy próbát megér.

2021. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) Sikerült végül megcsinálni az enyém, fogalmam sincs mi volt a baja, mindent ugyanúgy csináltam, mint eddig. Most a páromét próbáljuk beadni, azzal ugyanezt csinálja, úgyhogy kipróbálunk minden tippet. :D
2021. dec. 30. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!