Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szteroidos krém okozhat...

Szteroidos krém okozhat álmatlanságot?

Figyelt kérdés

Másfél éves kisfiam bőre száraz lett, néhol kiütéses.

Felkerestem az orvost, aki a Locoid Lipocream nevű szteroidos krémet írta fel, mondván, hogy ekcéma. (Nem hívott be, nem nézte meg személyesen, telefonon sem értem el, e-mailt küldtem, amiben csatoltam pár képet róla).

Ezen kívül azt mondta, hagyjuk el a tejet, tojást, csokit és a déli gyümölcsöket.


2 napja használjuk a krémet. Azóta kb alig alszik. Éjszaka van, hogy 11-12 mire le tudjuk tenni, majd 2-3 óránként felsír, enni de igazán akar ilyenkor, nehezen alszik vissza.

Ma napközben már egyáltalán nem tudtuk sehogy sem elaltatni, pedig 2 órát alszik ebéd után általában.


Végig gondoltuk, semmi új nem került bevezetésre, csupán ez a krém..


7-10 napos kúrát írt ki az orvos, de ma este már nem használtuk a krémet, egyszerűen szegény annyira álmos, hogy esik-kel, de egyszerűen nem tudjuk elaltatni :(


Valakinek van tapasztalata ezzel a krémmel?

Másik gyerekorvos szerint fel sem lett volna szabad ezt írnia egy ekkora gyereknek... tanácstalanok vagyunk.


2021. dec. 30. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én használtam, nem okozott álmatlanságot és nem is okozhat, mellékhatások között sem szerepel.
2021. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet túl zsíros és zavarja.
2021. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A krém okozta, a bőrön keresztül élénkítő szerek szívódhatnak fel, (másfél éves gyerekről van szó, nem egy felnőttről!) elhagytuk, azóta minden rendeződni látszik. :)
2022. jan. 1. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!