Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek miért jobb a...

Szerintetek miért jobb a Soducrem mint a többi babapopsi krém?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Mert jobb.


Ha valakinrk nem érzékeny a bőre, akkor nem vezsed észre, a lányom viszont ekcémás.. A gyógyszertáritól és Sudo-tól nem pirosodik..

Fogzáskor is ezek segítenek.


Sudot acnéra használok 12 éve

Így bízom benne

2019. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlen jobb. Én neogranormon párti voltam mindig is, a nagynál bevált, a kicsinél mintha semmit nem kentem volna rá, nála a sudo tüntette el a fogzos kiutest. Nem szeretem, mert tégelyes van csak, de ha ez válik be, akkor ez van...
2019. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy az első írta. Kislányom is ekcémás és semmi más krém nem jó neki.
2019. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Van benne valamilyen összetevő, amitől gyorsabban gyógyul a bőr. Nem tudom mi lehet az. Jutavitnek pl van egy nagyon hasonló kérmje, dernored, tök olyan állagra illatatra mint a sudo, még a hatása is jó, de mikor makacs elhuzódó popsikiütése volt a lányomnak csak a sudo tette rendbe. 3 éves lányom csodakrémnek hivja :)
2019. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Mert valójában nem popsikrém, csak sok egyéb mellett arra is jó. Egy szuper jó antiszeptikus hámosító krém, ennek megfelelően kell használni. Én pl. napi pelenkázásnál nem is használtam, csak ha valami kicsapta a bőrét.

De amúgy használják kozmetikusok és ápolók, orvosok is, mert gyulladt/pattanásos/aknés bőrre is jó, égési és fagyási sérülésre, felfekvésre, lassan gyógyuló sebekre.

Szóval nem kimondottan popsikrémnek lett igazából kitalálva, és elvileg nem is arra való, hogy a problémamentes babapopsira legyen rákenve. De nyilván, ha valakinek a babája bőre nem bírja a többit, akkor ezt fogja kenni napi szinten is.

2019. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!