Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért vennétek használtan...

Mennyiért vennétek használtan gyerekülést?

Figyelt kérdés

Ugyan ez az ülés, 4 évet használtuk, sosem baleseteztünk, se koccanás se semmi nem történt az autóval és benne az üléssel - de természetesen át lehet nézni felőlem nagyítóval is :)


Szerettük, kényelmes, csak magasságban kezdi kinőni

Minden le van írva a linken


[link]


2021. dec. 31. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Semennyiért. Egy autósülés max. 5 évig használható, utána a természetes anyagfáradás miatt nem ajánlott tovább.
2021. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Én nemrég adtam el egyet, nagyon áron alul. Hibátlan volt egyébként, de magamból indultam ki, nem adnék használt gyerekükésért 40-50 ezreket. Amint feltettem 10 perc múlva jelentkeztek érte és el is vitték. Ezért én mondjuk 15 max 20at kérnék. Annyiért talán elviszik.
2021. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem egy keresett ülés.

Pedig kategoriajaban nagyon jó

20, nagyon max 25.000 Ft

Lattam több eladót, drágábban, de azokat hónapok óta hirdetik.

2021. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Semennyiért. Honnan tudnám biztosra, hogy nem baleseteztek vele? Mert te azt mondod? Persze tuti lesz aki megveszi.
2021. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Semennyiért.

Pedig mi egy Recaro Zero.1 I-Size-t fogunk kinôni, és ugyanezen gondolkodtam... Az 190 ezer körül van újonnan, szintén semmi baja, de hiába, használtan én sem venném meg 🤷🏼‍♀️

2021. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

hát, 15-20ért nem adom oda, az is biztos. Mondjuk ha a tied 10 perc alatt elvitték, akkor aluláraztad szerintem.


4. hát, mindenki magából indul ki...

2021. dec. 31. 15:29
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Magamból indulok ki? Azért mert sokan baleset után is árulják? Okkkké :D


Szerintem hiába akarod jó áron eladni, csak az fogja megvenni aki rászorul. Aki kicsit utánanéz tuti nem venne használtan.

2021. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de miből gondolod, hogy árulják? te személyesen megnéztél 10 ülést és abból 5 sérült volt? Vagy honnan tudod ezt ilyen biztosra?
2021. dec. 31. 15:52
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Gyerekülést egyáltalán nem vennék használtan. Egyáltalán nem vagyok a használt (gyerek)holmik ellen, sőt. De az autósülést nem tanácsos 5 évnél hosszabb ideig használni az anyagfáradás miatt. Én bizony a hulladéklerakóba vittem a használt gyereküléseket. Babaágyat, babakocsit, kádat, ruhákat szemrebbenés nélkül vettem használtan. De a használt autósülés nem biztonságos.
2021. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Meséljen már valamelyik anyagfáradásos anyuka nekem a 9-36 illetve a III-as súlykategoriájú gyerekülésekről
2021. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!