36 evesen apuka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azoktól kérdeznék akiknek a párja 35-36-37 volt mikor az elso baba született. Milyen volt? Nem volt tul fáradt, foglalkozott eleget a gyerekkel? Kerlek írjátok le milyen volt a kapcsolat a gyerek es az apuka kozott. Mennyit foglalkozott /foglalkozik vele mindent szeretnék tudni 😁 köszönöm a válaszokat, es BUÉK!
2022. jan. 1. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

:-D Az enyém 39 lesz, mire megszületik az első gyerekünk.

Aki akar, az foglalkozik a gyerekkel és nem lesz "túl fáradt hozzá". Aki meg nem akar, az gyártja a kifogásokat.

2022. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Férjem 38, és mindenben maximálisan részt vesz. Fáradtnak fáradtak vagyunk, de ha fiatalabbak lennénk se lenne jobb, mert az alváshiány kortalanul leszív bárkit. :D
2022. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk 37 volt az elsőnél, nem volt fáradt, most sem 48 évesen, bár fiatalos, de megy strandolni, supozni, biciklizni a gyerekekkel simán. Benne van bármikor egy focimeccsben stb. De ő előtte is ilyen volt.
2022. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
35 évesen voltunk, mikor az 1. gyerekünk született (2,5 évvel később a kisebb), most 7 éves a nagy és aktívak vagyunk. Simán futunk a bicikli után, rollerezünk, birkózunk a szőnyegen, éjszakázunk ha kell, leckét ellenőrzünk, ellátjuk őket maximálisan, nyaralunk, kirándulunk, az apjuk is bármilyen téren ellátja őket magától értetődően. Nem kor, hanem mentalitás kérdése. A 65 éves szüleim szintén bármit megtesznek értük/velük.
2022. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
45 a férjem, 6 hetes a lányunk. Munka után hazajön, és kiveszi a gyereket a kezemből, hogy pihenjek, vagy intézzem, amit szeretnék. Ez nem kortól függ.
2022. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38, 39, 42 és 43 éves volt a férjem a gyerekek születésekor. A szoptatást leszámítva mindent megcsinál, imád velük lenni.
2022. jan. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

37 volt a férjem, mikor született a lányunk. Maximálisan részt vett és vesz mindenben. Akár házimunka, bevásárlás, fürdetés, etetés, séta. Az éjszakázás egyedül az, ami nekem marad. Ha nagyon gáz a helyzet, besegít. Pl karácsony éjjel a kicsi hányt. Felkelt, feltakarította a hányást, aztán a fürdetéshez csatlakozott. Aztán még vagy 10szer hányt. Nem minden alkalommal kelt fel, csak amikor muszáj volt.

A volt férjem ezeket nem csinálta.

2022. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
44 volt apukám mikor az öcsém született. Egyáltalán nem volt hozza túl fáradt, nagyon sokat foglalkozott vele az egész napos munka után is. Most is viszi mindenhova, sok a közös programjuk. Szerintem ha valakinek fontos a gyereke úgyis foglalkozik vele, nem számít mennyi idős. Ha meg nem akar vele foglalkozni, lehet 30eves is..
2022. jan. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A párom 54 éves volt mikor az első, és egyben közös babánk született. Most lassan 7 hónapos a fiunk, imádja nagyon, ha itthon van akkor simán kel hozzá, ringatja stb.

Ő egy csodaként éli meg, azt hitte már nem lesz soha gyereke.

Nekem van 2 iskolás lányom előző házasságból.

Én 33 éves vagyok :)

2022. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41 volt a parom mikor elso es egyetlen gyermekunk szuletett. Mivel felmaratont/maratont fut, siel, uszik, vitorlazik eleg jol es aktivan tud foglalkozni a most 5 eves aktiv fiunkkal. Fozesen kivul kb mindent megcsinal. Ja, mosni nem mos, de ha kellene biztos az is menne kis segitseggel. Szoval szerintem sem feltetlenul csak a szuletesi evtol fugg ez…
2022. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!