Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy 18 évesen...

Normális, hogy 18 évesen fiatal apuka akarok lenni?

Figyelt kérdés
fiatal,18 év

2012. okt. 30. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Aham, apuka akarsz lenni, ez nagyon szép. El tudnál tartani egy családot?
2012. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Gondold meg, mert nem könnyű.

Én 17 évesen szültem az első gyereket, bár véletlen volt.

2012. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Most még szerintem nem,de 1-2 év múlva jövőre is igen
2012. okt. 30. 20:07
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem igazán normális. Inkább élj még. Dolgozz, tanulj, stabilizáld az életed, h ne a te gyerekszobádban neveld majd a gyereket, hanem a saját lakásotokban.
2012. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj lehet hogy most ezt akarod de nagyon megfogod bánni. Haverom barátnője 18 évesen szült haverom is akkor volt 18 majdnem 19 éves. Ő fél évig nagyon lelkes volt, tényleg le a kalappal előtte de utána becsavarodott, egyszerűen fejfájása volt a gyereksírástól, a barátnője szülésutáni depresszióba esett, a haverom meg szó szerint megbolondult rájött hogy elszúrta a fiatalságát, mivel a gyereket el kell tartani így kénytelen volt otthagyni a sulit és munkát vállalni most itt vannak 22 évesen, külön élnek, mindegyik a saját párjával és a gyereket dobálják aki rendszeresen sír meg zaklatott, a haveromnak nincs munkája mert semmi végzettsége nincs, barátnője tavaly csinálta meg az érettségit de ő sem tud elhelyezkedni amit meg kap a gyerek után az semmi. És ez mellett mivel a gyerekkel neki is kell foglalkoznia hétvégente mert így egyesztek meg mert ugye az anyukának is pihenni kell így a bulikat elfelejthette. Az életét totál elszúrta.
2012. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
szomorú rossz történet,de én másabb különb lennék.egészségesen élek nem bulizok,elviselem gyereksirást mindent.
2012. okt. 30. 20:18
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha találsz olyan nőt, aki veled, a 18 éves, éppen csak érettségizett(vagy még nem), munkatapasztalattal, keresettel nem rendelkező tinifiúval képzeli el a családalapítást, akkor legyél apuka...Max egy középiskolás tinilánynak csinálhatnál gyereket, de akkor megnézhetitek magatokat.
2012. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló:annyira rossz lenne,ha középiskolás barátnőmel lenne babánk?Miért lenne jó,ha idősebb nő lenne terhes tőlem?
2012. okt. 30. 20:32
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Mert legalább az egyikőtöknek kellene valamit dolgoznia. Vagy a szülők nyakára akarjátok vállalni? De azt is írtam, h idősebb, huszonéves nő, ha már gyereket akar, azt nem egy szintén gyerektől akarja.
2012. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
valamelyik idősebb nő beválalja fiatalabb pasijával,sok gyereket.létezik ilyenekre is példák
2012. okt. 30. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!