Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szeretnél gyermeket,...

Ha szeretnél gyermeket, milyen neműt szeretnél inkább?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen csak az válasszon, aki szeretne. Aki pedig fiút és lányt is szeretne, az azt jelölje, amelyiknek jobban örülne, vagy ha többet is tervez, akkor inkább melyikből.
2022. jan. 3. 07:24
A kérdező szavazást indított:
Lány vagy és inkább kislányt szeretnél
Lány vagy és kisfiút szeretnél jobban
Fiú vagy és kislányt szeretnél jobban
Fiú vagy és inkább kisfiút szeretnél
61 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Lányt

25/L

2022. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem szeretnék
2022. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Kislányos apukának lenni nagyobb kihívás, azt pedig szeretem, ezért nyomtam a 3-ra, de egyébként meg nem a neméért szereti az ember a gyerekét.
2022. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Fiút.

Endometriózisom van, nincs ember a földön aki megérdemelné, hogy ezzel együtt éljen. Emiatt inkább szeretnék fiút. Persze, ha lány lesz se biztos, hogy örökli, és persze megértő, támogató tudnék lenni vele ha mégis lesz ilyen gondja, de mai napig nincs a társadalom felnőve arra, hogy ezt a problémát kezelje, és kétlem, hogy 10-20 éven belül ez sokat változna.

2022. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
21%
Kislányt szeretnék 16F
2022. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Fiút


Egyébként mindegy, van már ez is az is.. csak rengeteg szép fiú ruhám van, lány ruhákon továbbadtam, mert fiú lett a 2. És azt gondoltuk nem akarunk 3. Gyereket…

Így mindent venni kellene.


Nem gond anyagilag, csak akkor azzal is kínlódni kell, hogy eladjak mindent kb.. aztàn vásárolgatni menni megint..

Persze lenne új ruhája is… de 68-asig 3 gyereket is tudnék egyszerre öltöztetni, annyi ruhája van..

2022. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Már van egy kislányom, elsőre arra vágytam jobban. Másodszor inkább fiút szeretnék, de ha kislány lesz is imádni fogjuk 🥰
2022. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
4 lányunk van, ha lenne ötödik, akkor is lánynak drukkolnánk mindketten.
2022. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!