Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A húszas és harmincas éveikben...

A húszas és harmincas éveikben járó hölgyektől kérdezem: szeretnél gyermeket?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. dec. 4. 22:27
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
102 szavazat
1 2 3 4
 1/31 Sszandika13 ***** válasza:
71%
Én elég családközpontú vagyok. Imádom a gyerekeket (ezért is vagyok gyermekápoló). Azt h mikor nem tudom. A jekülenlegi párommal még nagyon friss a kaocsolatunk és még korai lenne. De mindenképp benne van az elkövetkezendő 5-6, éves tervemben.
2021. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem, fel se tudom sorolni mennyi oka van, de többek között nincs hozzájuk türelmem, idegesítenek és nem is vágyik egyetlen porcikám se rá.
2021. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Magyarországon biztos nem. Ha kiköltözünk külföldre talán, de akkor se biztos.
2021. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de nem hiszem hogy szeretnéd azt, hogy az összes okot felsoroljam.
2021. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Ezer oka van, hogy miért nem. Ha sikerül kiköltözni külföldre, ott esetleg jobban átgondolnám, hogy akarok e, és talán idővel úgy döntenék, hogy igen. De amíg itt lakok addig lehetőségként sem merül fel.
2021. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert kicsi helyen élünk, és a párom nem akar, és nekem fontosabb a boldog párkapcsolat mint a gyerekszülés. Amúgy is értlen vagyok hozzá, és túl sok lelki bajom van, nem való gyerek nekem.
2021. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert sem a gyerekkel, sem a bolygóval szemben nem lenne fair.
2021. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%

Ha pasi lennék valószínűleg nem érdekelne annyira de nőként nem szeretnék.

A világ pusztul, háború lesz és amúgy sem akarom feláldozni a boldogságomat, a külsőmet egy másik ember miatt amikor teljesen jól megvagyok a párommal ketten és tudnám hogy rám szakadna minden.

2021. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, attól függ igazából. Ellene se vagyok, de annyira nem is tartom nagyon fontosnak.
2021. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%

Sosem voltam az a nagy gyerekszerető, meg ősanya típus, mégis mindig úgy gondoltam, hogy lesz majd családom.

Nem szeretném úgy leélni az életem, hogy nem próbálom meg, milyen életet adni egy gyermeknek, milyen felnevelni, szeretetet adni és remélhetőleg kapni.

Én úgy gondolom megbánnám a későbbiekben, ha nem ezt az utat választanám. Mert ha ezt elmulasztom, nem fogom tudni visszacsinálni. De ez az én véleményem.

2021. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!