Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11. napja késik a "mensim"....

11. napja késik a "mensim". Utoljára aktusom több mint 7 hete volt, azóta egy havibaj pipa. Napok óta görcsölök, mintha megjönne. Túlvagyok minden PMS-tünetemen, sőt, már múlnak. Csak épp a havi maradt el. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

7., 8., 9. napi késésnél negatív teszteket produkáltam.

Szombaton megyek megnézetni, mi lehet a baj. Gondoltam, hátha vkinek ismerős ez a helyzet...

Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. jan. 3. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, ha ezek szerint nem vagy terhes, kár nőgyógyászhoz menni!

Akár 1 ciklus kimaradása is normális alkalom szerűen. Ha 7 hete szexeltél, akkor gondolom azóta szakítottatok, az pont elég stressz, hogy ne jöjjön meg időben.

2022. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Több tesztet ne csinálj, csak a pénzed fogy, hisz megjött a mensid egyszer. 11 nap késés meg semmi. Ne foglalkozz vele. Ha amugy meg rendszeres a mensid, tok feleslegesen mesz dokihoz. Regebben nekem is volt hogy evente egyszer ketszer 2 hetet kesett.
2022. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát igen... Szakítás...

Az túlzás, hogy rendszeres a havi, de nem szokott kimaradni, max. 4-5 nap késés.

Dokinál covidos időszak óta nem voltam, ideje lesz talán e nélkül is meglátogatnom.

2022. jan. 3. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!