Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan pipa vagyok, csak...

Olyan pipa vagyok, csak velünk fordul elő?

Figyelt kérdés
Milupa Milumil HA 1-es tápszert eszik, és rendszeresen eldugul a cumi, nappal ugye sír, de éjjel sokszor csak nem eszik tovább. Ha hallom, hogy nem megy tovább a tápszer, akkor kihúzom a szájából és kiszedem a cumiből ezt a vackot. Olyan kemény kis golyó jön ki, mint a gríz a cumiból, normális ez? Miből készíthetik?
2010. jún. 8. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a milupa ilyen, vagy tápszert válts, vagy a cumit cseréld nagyobb lyukúra.
2010. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyobb lyukút nem fogad el, már próbáltam, abból túlságosan jön neki.


De azt mondod, hogy másik tápszer nem ilyen "eldugítós"?

2010. jún. 8. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
A beba nem dugul el. Sokkal gyorsabban, és jobban oldódik, mint a milupa. Én most váltottam beba ha pro 1 ről milupa milumil optima 1re, mert már nem ízlik neki, hogy keserű. A milupa meg a legédesebbek egyike. Tehát a beba "simább".
2010. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nekem fura, mert az én lányom is ezt eszi már hónapok óta és nem dugul el semmi...milyen típusú cumit illetve üveget használsz? Mi Aventet használunk, 2-es cumival, és nuku dugu:-)

Biztos, hogy eléggé felmelegíted a vizet és jól összerázod? Már bocsi, hogy ilyeneket kérdezek, de nem tudom, hogy hogyan csinálod.

2010. jún. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj mi a Humanaval jarunk igy folyton, mindig eldugul....nagyon idegesito tud lenni!
2010. jún. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a Hipp tápszerrel jártunk így, ezért Mildibé vagy Beba tápszert kap, ami akciós :) és avent kettes cumi, most már nem dugul el.Tényleg langyos kell hogy legyen a víz hogy jól feloldódjon, s jól össze kell rázni, s ha kicsit hamarabb készíted el mondjuk 5 percel kajálás előtt, akkor még az a hab is lemegy, lányom azt sem szereti akkor mindig sokat bukott ha azt a levegős habot is megitta.
2010. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez én lányom is a milupát issza, már a ha2-t. Ez is sokszor eldugul, olyankor van egy kis sírás, kiveszem a szájából és amennyire csak tudom összerázom a cumisüveget, így a "tápigolyó" is kijön vagy feloldódik a cumiból:)
2010. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám Pepti 1-es Milupát eszik, amit tejallergia miatt kap. Nekünk teljesen jó, nem dugul el. Vettem neki variálható cumit, aminek a lyuknagyságát úgy tudod szabályozni, hogy a számozás szerint fordítod a szájába. Lehet, hogy nektek is ilyen kellene. Esetleg nem lehet, hogy nem rázod fel eléggé a tápszert?
2010. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Feloldódik, de mintha néhány nagyobb, keményebb szemcse is lenne benne. Konkrétan olyan mint egy szem gríz, kemény, mint a kő és fehér. Nem minden evésnél, de van, hogy egy evésen belül 2-3-szor is ki kell szedni a cumiból. MAM 2-est használunk, a 3-as nem jó neki. Az Aventosat nem szerette, először azt vettünk, de muszáj volt váltani.
2010. jún. 9. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!