Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog egy 3 éves kislánynak Facebook-ot csinálni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Beteg
2022. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2022. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat, kicsit megnyugodtam, hogy akkor nem velem van a gond, hogy ennyire kiakadtam ezen.


Családomról van szó, valamelyik igen okos (vagy az anyja vagy a keresztanyja) csinált a kislánynak fiókot, ahova képeket is pakolt ki...


Friss dolog, még nem jött fel szóba, de biztos hogy meg fogom kérdezni az 'értelmi' szerzőt, hogy és ha öreg emberek mentik le a kislány képeit stb, az is 'jópofa' lesz-e :)

2022. jan. 5. 14:40
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Nyilvan nem, ezt te is tudod, szoval a kérdést sem értem.

Nem fogja senki azt irni, hogy igen az!(kiveve, ha valami troll jon ide)

2022. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Es ez mi okbol csinalta?
2022. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4! Őszintén, nem igazán vagyok képbe már a mai ilyen dolgokkal, és eszembe jutott az is, nem-e Én vagyok 'lemaradva'.. nálunk ez védett dolog, sehova sem pakoljuk fel a fiunkat, pláne nem úgy, hogy az arca is látszódjon.. na persze kivéve ezek a rokonok, ők kérdés nélkül is osztanak meg képet a fiunkról :(


5! Nem tudom.. gondolom képeket akar fel pakolni, vagy ki tudja.

Bár erre úgy gondolom alkalmasabb lett volna az insta, privát fiókkal, csak családi követőkkel...

2022. jan. 5. 14:45
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 jelentsd a facebooknak, komolyan veszik, és ha nem hagynak fel a rokonok, fel is függesztik őket
2022. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez a kislány felnő, az értelmi szerzőből a szart is kiperelheti majd. A képek joga az övé, és az engedélye nélkül van fent a neten. Annyira várom ezeket a pereket, isteni lesz nézni!
2022. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Maga ez a profil engem annyira, hogy őszinte legyek nem érdekel, azt csinálnak, amit akarnak.


A kisfiunk képét viszont már jelentettem nem egyszer én is, a férjem is, sőt barátokat is megkértünk, hogy jelentsék, mint 'nem megengedett' tartalom. Nem törölték, kaptam értesítést, hogy nincs alapja a panaszomnak, a kép rendben van :)

2022. jan. 5. 14:51
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Bár erre úgy gondolom alkalmasabb lett volna az insta, privát fiókkal, csak családi követőkkel..."


Egyetlen online felület sem alkalmas ilyesmire. Csak az hiszi ezt, akinek nulla tudása van a működésükről. Aki szeretné megvédeni a gyerekeit és a jövőjüket, az nem pakol netre online felületre gyerekképeket.

2022. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!