Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés harmadik gyereket...

Milyen érzés harmadik gyereket akarni?

Figyelt kérdés

Akinek már van 2, és szeretne harmadikat is, az mit érez, hogy miért szeretne?

Nem provokációnak szánom a kérdést, és nem is vagyok a nagycsaládosok ellen.

Sejtem, hogy úgy érzik ettől lesz teljes a család, de ezt körül tudná írni valaki?

Én egy gyereket akartam, nekem ettől lett teljes a kis családunk. Számomra mégegy gyerektől nem teljesebb lenne a család, csak plusz teher lenne. Ezt azért írom le, hogy lássatok az én nézőpontomat, nem azért, mert azt hiszem hogy ez az abszolút igazság, és rá akarom másokra erőltetni.


Csupán az érzést szeretném megismerni, megérteni, mindenféle provokáció, ítélkezés és hátsó szándék nélkül.


2022. jan. 6. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanazt, mint az első előtt. Nincs indok, egyszerűen vágyom rá. Szeretnék újra várandós lenni (imádtam mindkettőt), szeretném érezni a babaillatot, szeretnék szoptatni, szeretném átélni az első mosolyt, kacagást, szót, lépéseket. Látni a férjem és a gyerekeket egy újszülöttel. Bújni, cipelni a kis fenekét. ❤️


És most mindjárt ráugrom a férjemre. 😄

2022. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Pont ugyanolyan érzés volt, mint az elsőt meg a másodikat akarni.
2022. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan ezt tudnám írni mint az első. Csak annyi különbséggel hogy 4 gyerekem van. De imádtam minden pillanatát a kismamaságnak(pedig nem volt leány álom) szülést mindent ami vele járt. Olyan jó dolog hogy vannak. Boldogságot adnak mindig meg akkor is mikor olyan rosszak elevenek mint a kutya. Akkor is.
2022. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyet értek az előttem szólókkal.Ugyan azt érezzük,mint te az első előtt.Nekem amúgy 4 van.
2022. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom. Egyszerűen vágytam rápont úgy, mint amikor még egy sem volt.

Annyi különbséggel, hogy ha nem sikerül, könnyebben elfogadtam volna, mint azt ha egy sem lett volna.

2022. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is 3 gyereket szerettem volna, mióta az eszemet tudom :)

Mi is hárman vagyunk testvérek, Én középső gyerek vagyok és egyszerűen imádtam a tesóimmal játszani, miután megszületett a húgom, akkor lett igazán teljes :)


Így aztán a gyerekkorom miatt Én is 3 gyereket szeretnék, hogy ők is mindig ott lehessenek egymásnak, ahogy mi vagyunk a tesóimmal :)

2022. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. jan. 6. 17:07
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha megkóstolsz valami finomat, te is vágysz újabb falatokra, nem? Vagy ha átélsz valami szuper dolgot, legyen szó egy színházi élményről, zenehallgatásról vagy orgazmusról… mindet akarod még. Na hát nekünk ilyen a babázás. 😊
2022. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Én mindig is 3 mat akartam, gondolom, mert mi is 3man voltunk. Én késői becsúszó, de nem vettek észre 4 hóig.

Nekem is ez tetszett, a férjem 2 akart.

Sokáig, évekig elnyomtam magamba, anyagiak miatt, kis lakás miatt, majd mikor ezek javultak, beütött az agybaj 37 évesen, 2 nagy gyerekkel,de 39 évesen megszületett a legkisebb csodánk, és akkor jött az érzés, hogy ezt a csodát nekem még át kell élnem.

Sajnos az idő nem állt meg, és nem akar megadatni újra.

2022. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tobbek kozott az volt, hogy imadtam h vannak testvereim, igy ezt szerettem volna megadni az en gyermekemnek is. Igaz, nalunk csak 2 lesz, bar 3at szerettem volna. En nem vagyok eleg bátor a 3.hoz :) le a kalap a 3 gyerekesek elott, komolyan.
2022. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!